+1
Pošalji prijatelju

Vozač / dostavljač C kategorije (m/ž)

Zagreb, Split

Rok prijave:

Tvrtka je osnovana 1992 godine, te je jedna od vodećih tvrtki na hrvatskom tržištu u području kurirske dostave ''od vrata do vrata'' i carinskog posredovanja, sa preko 160 djelatnika. Kao partner međunarodnoj kurirskoj službi TNT Global Express, tvrtka In Time se razvila u vodeću tvrtku u regiji na području prijevoza i špedicije.

Opis posla

U potrazi smo za kandidatima na radnom mjestu Vozač / dostavljač C kategorije (m/ž).

Tražimo više izvršitelja na području Zagreb/Split.

Opis posla:
- rad na terenu
- preuzimanje pošiljaka sa skladišta tvrtke
- preuzimanje pošiljka na adresama klijenata
- dostava pošiljaka na području Republike Hrvatske

Uvjeti

- vozačka dozvola C kategorije
- radno iskustvo minimalno 2 godine
- KOD 95
- kartica vozača za digitalni tahograf
- komunikativnost, točnost i urednost

Želite se pridružiti našem timu? Pošaljite nam svoju prijavu do 29.05.2017. putem linka za prijavu na MojPosao.

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

C

Što nudimo

- rad u jednoj od vodećih kurirskih kompanija u Republici Hrvatskoj
- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.