+1
Pošalji prijatelju

Voditelj Ureda za informacijsku sigurnost i nadzor (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

HRVATSKA AGENCIJA ZA NADZOR FINANCIJSKIH USLUGA

Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (Hanfa) je nadzorno tijelo u čiji djelokrug i nadležnost spada nadzor financijskih tržišta, financijskih usluga te pravnih i fizičkih osoba koje te usluge pružaju.

Temeljni su ciljevi Hanfe promicanje i očuvanje stabilnosti financijskog sustava, a u ostvarivanju svojih ciljeva Hanfa se rukovodi načelima transparentnosti, izgradnje povjerenja među sudionicima financijskih tržišta i izvješćivanja potrošača.

Na temelju članka 17. stavka 2. točke 6. Statuta Hrvatske agencije za nadzor financijskih usluga („Narodne novine“ broj 53/12) Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga objavljuje sljedeći

POZIV

kandidatima koji su zainteresirani za zaposlenje u Agenciji na radnom mjestu u Uredu za informacijsku sigurnost i nadzor:

ili

Specijalist za informacijsku sigurnost i nadzor (m/ž)

Voditelj Ureda za informacijsku sigurnost i nadzor (m/ž) - PRIJAVA

Opis poslova:

  • upravljanje radom Ureda te samostalno obavljanje poslova iz djelokruga i nadležnosti Ureda
  • izrada i predlaganje politike informacijske sigurnosti i strategija upravljanja informacijskom sigurnošću Agencije
  • predlaganje, uspostava i koordinacija upravljanja neprekinutošću poslovanja Agencije
  • planiranje i nadzor poslova održavanja tjelesne i tehničke zaštite Agencije
  • predlaganje, uspostava i koordinacija upravljanja rizicima u poslovanju Agencije
  • upravljanje sustavom informacijske sigurnosti Agencije
  • nadzor upravljanja rizicima informacijskog sustava Agencije
  • razvijanje i uvođenje novih analitičkih i nadzornih tehnika, predlaganje unapređenja regulative te pisanje i predlaganje podzakonskih i provedbenih akata radi propisivanja uvjeta, načina i postupaka za jedinstveno obavljanje postupaka unutar svojeg djelokruga i nadležnosti
  • nadzor nad informacijskim sustavima subjekata nadzora u suradnji sa sektorima nadležnima za pojedini subjekt nadzora

Uvjeti:

  • najmanje 5 godina radnog iskustva na poslovima revizije informacijskih sustava, projektiranja i održavanja informacijskih sustava ili informacijske sigurnosti
  • završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij
  • aktivno poznavanje engleskog jezika

Prednosti:

  • položen neki od certifikata: CISA, CISM, CISSP, CompTIA Security+, ISO 27001 Lead Auditor ili Lead Implementer
  • poznavanje ISO 27001 standarda ili drugih standarda informacijske sigurnosti
  • poznavanje financijskih institucija i obilježja financijskih usluga s naglaskom na nebankarski sektor

Što nudimo:

  • kontinuirano stručno usavršavanje
  • rad na neodređeno vrijeme

Specijalist za informacijsku sigurnost i nadzor (m/ž) - PRIJAVA

  • nadzor nad informacijskim sustavom Agencije
  • izobrazba zaposlenika Agencije s ciljem povećanja sigurnosti podataka i korištenja informatičkih resursa Agencije u skladu s najboljom praksom iz područja zaštite podataka i sigurnosti informatičkih sustava
  • razvijanje i uvođenje novih analitičkih i nadzornih tehnika
  • predlaganje unapređenja regulative te pisanje i predlaganje podzakonskih i provedbenih akata radi propisivanja uvjeta, načina i postupaka za obavljanje postupaka unutar svojeg djelokruga i nadležnosti

Uvjeti:

  • najmanje 4 godine radnog iskustva na poslovima revizije informacijskih sustava, projektiranja i održavanja informacijskih sustava ili informacijske sigurnosti

Prednosti:

  • CISA certifikat ili drugi međunarodno priznati certifikati iz područja informacijske sigurnosti

Što nudimo:

Pozivamo kandidate da se slobodno prijave za oba radna mjesta ukoliko udovoljavaju uvjetima natječaja. Zainteresirani kandidati pisanu ponudu i životopis s dokazom ispunjavanja uvjeta (stručna sprema, radno iskustvo, potvrde i certifikati ako ih posjeduju) trebaju dostaviti putem linka najkasnije do 2. ožujka 2017. godine. Prije zapošljavanja odabrani kandidat bit će obvezan dostaviti uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci).

KLASA: 112-01/17-02/02
UR.BROJ: 326-01-220-224-17-1
Zagreb, 16. veljače 2017.

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.