+1
Pošalji prijatelju

Čistač / Čistačica

Zagreb

Rok prijave:

ALIMI d.o.o. je privatna tvrtka specijalizirana za čišćenje i održavanje poslovnih i stambenih prostora, te završna čišćenja.

Nudimo usluge čišćenja:
- poslovnih prostora (brisanje uredske i birotehnićke opreme čišćenje sanitarija, pranje prozora, pražnjenje koševa, zalijevanje cvijeća, usisavanje tepiha, brisanje tvrdih površina, održavanje kuhinja, pranje stubišta)
- stambenih zgrada (pranje stubišta i hodnika, čišćenje rukohvata, čišćenje lifta, čišćenje zajedničkih prostorija, pranje prozora i ostalih staklenih površina, usisavanje tepiha, pražnjenje koševa s odbačenim papirima, promotivnim materijalima,...
- svakodnevna čišćenja - dnevna, tjedna, periodička održavanja prostora
- izvanredna čišćenja - sva potrebna čišćenja i usluge prema zahtjevu

Opis posla

Servis za čišćenje traži osobe za čišćenje i održavanje poslovnih prostora za ugovorne korisnike.

Traži se više djelatnica/djelatnika za rad na nepuno radno vrijeme.

Uvjeti

- uzimati će se u izbor isključivo osobe koje imaju iskustvo u čišćenju
- iskusne u pranju većih staklenih površina i radu sa strojevima
- prednost je poznavanje rada sa strojevima za čišćenje

Sve dodatne informacije moguće su na 099 4063 752.

Stručna sprema:

NKV, PKV, KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- redovita primanja
- plaćeni prijevoz za Grad Zagreb
- mogućnost napredovanja do voditeljskih pozicija
- službeni mobitel

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Honorarno, Studentski ugovor

Plaća:

Od 2000 kn

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.