+1
Pošalji prijatelju

Inženjer strojarstva (m/ž)

Zagreb, Inozemstvo

Rok prijave:

  • Monting Power Systems d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 198, 10 000 Zagreb

Opis posla

- vođenje osiguranja i kontrole kvalitete izgradnje na industrijskim postrojenjima
- prikupljanje cjelokupne dokumentacije nakon kraja projekta za predaju poslovnom partneru
- pregledavanje poslovne dokumentacije u skladu sa zahtjevima projekta i mogućnost uočavanja i prijave grešaka u istima
- uredno vođenje poslovnih knjiga i druge dokumentacije

Uvjeti

- završen odgovarajući strojarski studijski program pri FESB-u u Splitu, FSB-u u Zagrebu ili nekom srodnom učilištu
- objekt inženjer, dobro poznavanje izometrije
- prethodno radno iskustvo u domeni struke minimalno 2 godine
- napredno služenje MS Office (Word, Excel) programskim paketom
- napredno služenje AutoCAD-om
- prednost je (napredno) služenje dodatnim specijalističkim računalnim programskim paketima
- dobro poznavanje dva svjetska jezika u govoru u pismu, francuskog jezika obavezno, zatim engleskog ili njemačkog jezika

Prijava nužno treba sadržavati:
- CV (životopis) u PDF formatu

Prijave slati isključivo putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Francuski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- stimulativna radna okolina i primanja
- zaposlenje na neodređeno vrijeme, plaća po dogovoru
- smještaj osiguran u inozemstvu
- rad u tuzemstvu i inozemstvu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.