+1
Pošalji prijatelju

SQL (PL/SQL) programer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • BILOG društvo s ograničenom odgovornošću za računalne i srodne djelatnosti

BiLog je IT tvrtka fokusirana na konzalting i izradu softverskih rješenja za financijsku industriju. Zbog širenja obima poslovanja, tražimo nove djelatnike koji će se pridružiti našem timu kroz poziciju:

Opis posla:

  • implementacija poslovnih procesa korištenjem SQL i PL/SQL programskog jezika na Oracle bazi podataka
  • izrada tehničke dokumentacije za razvoj ili nadogradnju poslovnih rješenja
  • izrada korisničkog sučelja korištenjem Oracle tehnologija

Uvjeti:

  • poznavanje relacijskih baza podataka i SQL jezika (prednost poznavanje PL/SQLa, za senior programera zahtjeva se napredno poznavanje)
  • sposobnost rada u projektnim timovima i dinamičnoj okolini
  • analitičnost, inovativnost i odgovornost u radu
  • poželjno predznanje Oracle Apex tehnologije

Mjesto rada: Zagreb.

www.bilog.hr

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.