+1
Pošalji prijatelju

IT specijalist (m/ž)

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • Sport Data Service d.o.o.
  • Adresa: Matije Gupca 19, 35 000 Slavonski Brod

Sport Data Service je perspektivna tvrtka koja je osnovana 2015. godine u Slavonskom Brodu. Bavimo se obradom sportskih podataka, te zbog povećanog opsega rada, tražimo motivirane djelatnike koji se žele razvijati u našem stručnom timu. Mi Vam nudimo siguran posao u poticajnom radnom okruženju.
Ako i Vi želite biti dio našeg timu, molimo Vas da se javite na naš oglas za radno mjesto:

Opis radnog mjesta: Održavanje i razvoj mrežne i računalne infrastrukture.

Uvjeti:

  • Visoka ili viša stručna sprema informatičkog smjera ili računalnog smjera
  • Izvrsno znanje rada na računalu
  • Izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Izvrsno poznavanje mrežne infrastrukture
  • Izvrsno znanje: MS Active Directory, Windows Server 2016 R2

Što Vam nudimo:

  • Stručnu obuku, uz daljnju potporu Vašeg mentora i tima
  • Mogućnost usavršavanja Vaših vještina i stjecanja novih uz mogućnost napredovanja
  • Rad u mladom i ambicioznom timu
  • Poticajan sustav nagrađivanja sukladno poslovnim rezultatima

Detalji prijave:

  • Mjesto rada: Slavonski Brod
  • Broj otvorenih radnih mjesta: 1
  • Rok za prijavu: 23.02.2018.

Ako posjedujete tražena znanja i vještine potrebne za rad u našoj tvrtki, te imate želju raditi u našem timu, molimo Vas da se prijavite sa svojim potpunim životopisom u formatu Europass i zamolbom na link za prijavu.

Sport Data Service d.o.o.
Matije Gupca 19, 35 000 Slavonski Brod

www.sport-data-service.hr

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

USPOREDITE SVOJU PLAĆU

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.