+1
Pošalji prijatelju

Tehničar u održavanju (m/ž)

otok Lopud

Rok prijave:

LAFODIA HOTEL & RESORT je potpuno renovirani hotel sa 4 zvjezdice, smješten na samom jugu Hrvatske, u blizini Dubrovnika, na otoku Lopudu.

Naša vizija je postići visoki nivo usluge koju pružamo našim gostima, podrazumijevajući da su naši zaposlenici ključni faktor uspjeha koji određuje kvalitetu usluge.

Ako želite podijeliti ovo predivno iskustvo sa nama i spremni ste prilagoditi se radu na otoku, dostizati nove ciljeve i poboljšati svoje profesionalno iskustvo, pridružite nam se i postanite dio našeg mladog i modernog tima.

Ako ste sposobni, fleksibilni, pouzdani i precizni u onome što radite te volite rad u timu, pridružite nam se na sljedećoj poziciji:

Opis posla:

Odgovoran za urednu i stručnu provedbu zadanih aktivnosti iz područja tehničkog održavanja hotelskog objekta u okviru svojih vještina i preuzetih odgovornosti, te za nesmetan rad svih postrojenja i usluga u njegovoj smjeni.

Uvjeti:

  • SSS tehničke struke
  • računalno pismen (poželjno poznavanje BMS sustava)
  • visoka razina odgovornosti i izražena sklonost ka timskom radu
  • poželjno iskustvo u održavanju HVAC-R / električnih / vodovodnih instalacija
  • dobro poznavanje engleskog jezika
  • poželjno iskustvo rada u hotelu

Nudimo Vam:

  • Cjelogodišnji ugovor
  • Udoban smještaj u jednokrevetnoj (zimi) ili dvokrevetnoj sobi (ljeti) sa vlastitom kupaonicom, klima uređajem i balkonom
  • Osigurano čišćenje soba, te promjena posteljine, ručnika i toaletnog papira 1x tjedno
  • Osigurana uniforma, te pranje i peglanje iste 2x tjedno
  • Min. 2 obroka dnevno (ručak i večera ljeti, sva 3 obroka zimi)
  • Dodatak za rad nedjeljom i praznikom po ZOR-u
  • Radno vrijeme od 40 sati tjedno, plaćeni prekovremeni sati ili preraspodjela radnog vremena ukoliko se tokom sezone pokaže potreba za istim
  • 2 slobodna dana u tjednu

Zainteresirani kandidati svoje ponude sa životopisom te fotografijom mogu poslati do 14.11.2018.

U obzir će biti uzete samo ponude koje odgovaraju navedenim uvjetima te sadržavaju sve tražene informacije.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.