+1
Pošalji prijatelju

Razvojni inženjer / .NET developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HR Pro d.o.o.

HRPRO je specijalizirano poduzeće za razvoj aplikacije za Upravljanje ljudskim resursima i sustavom nagrađivanja.

Opis posla

Zbog povećanog opsega posla u području razvoja HRNET aplikacije koja spada u domenu Human Resources Management Information System, tražimo osobu za radno mjesto:

Razvojni inženjer - .NET developer (m/ž) - više izvršitelja junior i senior.

Opis posla:
- razvoj HRNET aplikacije u MS .NET razvojnoj okolini
- implementacija specifičnih projektnih zahtjeva
- sudjelovanje u dizajnu i izradi novih funkcionalnosti

Uvjeti

Što očekujemo:
- poznavanje i iskustvo u radu sa modernim .NET tehnologijama - ASP.NET Core
- vrlo dobro poznavanje internet tehnologija: ASP.NET MVC, C#, HTML5, CSS3
- poznavanje i oblikovanje web stranica korištenjem jQuery, Vue.js i Bootstrap 4.x biblioteka
- dizajniranje responzivnih web stranica s visokom razinom kompatibilnosti
- poznavanje Microsoft razvojnog okruženja i alata (Visual Studio, TFS)
- sklonost timskom radu i odgovornost za preuzete zadatke
- sposobnost za brzo i samostalno snalaženje u novim područjima i metodama
- prednost: poznavanje rada s relacijskim bazama podataka (MS SQL Server) i programiranje u T-SQL

Što nudimo

Posebne pogodnosti:
- rad u pozitivnoj, dinamičnoj okolini i vrhunskom timu
- preuzimanje interesantnih, izazovnih i odgovornih zadatka
- rad na razvoju HRNET rješenja (zaštićenog produkta) koji se koristi u velikim renomiranim kompanijama u Hrvatskoj i svijetu
- mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
- razne benefite i dodatne motivatore usmjerene na dugoročnu poslovnu suradnju

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.