+1
Pošalji prijatelju

SAP BC (Basis) konzultant (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • mStart d.o.o. za informatičke usluge
  • Adresa: Slavonska avenija 11a, 10 000 Zagreb

Ukoliko si motiviran i spreman na izazove a zanima te računalna tehnologija, pridruži se timu mStartovih stručnjaka i ovladaj svim SAP tehnologijama bitnima u eri digitalizacije poslovanja.
SAP je poslovni software, svjetski lider u segmentima upravljanja resursima tvrtke (ERP), odnosima s kupcima (CRM), odnosima s dobavljačima (SRM) i opskrbnim lancem (SCM). mStart pruža SAP podršku za preko 20 kompanija unutar regije, sa ukupno preko 2000 krajnjih korisnika.
Stekni nova znanja i iskustvo u stvarnom poslovnom okruženju i na zanimljivim projektima, kroz poslove tehnološke arhitekture, implementacije, konfiguracije, nadzora i podrške. Surađuj s kolegama – profesionalcima u jednom od najvećih SAP tehnoloških timova u regiji.

mStart d.o.o. je poslovno-tehnološka tvrtka orijentirana na razvoj, implementaciju, integraciju i podršku poslovnih informacijskih sustava i rješenja, te digitalnu transformaciju. Radi proširenja poslova tražimo novog člana tima na poziciji:

Opis poslova:

  • Instalacija i konfiguracija SAP S/4HANA, Solution Manager, SAP PI is ostalih SAP aplikacija
  • Održavanje i nadogradnja postojećih SAP ERP, S/4HANA, Solution Manager, SAP PI/PO, SAP Netweaver i ostalih sustava, kopiranje i migracija sustava, ažuriranje sustava
  • Post-implementacijska podrška za SAP sustave, nadzor, analiza performansi i otklanjanje problema u radu sustava

Uvjeti:

  • VSS/diplomski, prednost informatičkog ili tehničkog smjera
  • Poznavanje operativnih sustava i baza podataka
  • Komunikativnost
  • Samostalnost
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Kontinuirano stručno usavršavanje
  • Rad u stručnom i ambicioznom timu
  • Pozitivnu radnu atmosferu
  • Korištenje najmodernijih tehnologija
  • sStjecanje iskustva kroz projekte u različitim granama industrije

Vaše ponude sa životopisom pošaljite najkasnije 7 dana od dana objave natječaja putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.