+1
Pošalji prijatelju

Oracle projektant / programer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Infosistem je informatička tvrtka usmjerena stalnom proširenju opsega svojih usluga i povećanju broja korisnika. Pri tom posebnu pažnju posvećuje pravilnom odabiru ljudskih resursa, njihovom daljnjem usmjeravanju i izgradnji.

Ukoliko ste spremni biti dio karike u ostvarenju kvalitetnih rješenja, postanite članom našeg tima.

Opis posla

Voliš izazovne i inovativne projekte? Želiš se dalje razvijati i usavršavati? Onda si na pravom mjestu jer Infosistem traži upravo tebe!

Tražimo iskusnog Oracle projektanta/programera (m/ž) s odličnim znanjem PL/SQL-a i web tehnologija, za posao projektiranja, implementacije, nadogradnje i održavanja poslovnih aplikacija baziranih na Oracle tehnologijama.

Uvjeti

Potrebno je:
- minimalno tri godine iskustva u radu sa Oracle tehnologijama
- odlično poznavanje SQL-a, i PL/SQL-a
- visoka sposobnost analiziranja i rješavanja složenih problema
- spremnost i sposobnost za učinkoviti rad na više projekata

Prednost će imati kandidati sa:
- posjedovanjem Oracle certifikata
- poznavanjem Oracle Forms & Reports
- poznavanjem APEX-a, jQuery i javascripta
- poznavanjem engleskog jezika u govoru i pismu
- posjedovanjem vozačke dozvole B kategorije

Od kandidata očekujemo:
- motiviranost
- napredno razmišljanje
- kreativnost
- predanost postavljenim ciljevima
- želju za razvojem znanja i učenjem
- samostalnost u radu
- spremnost na timski rad

Potrebna nam je odgovorna osoba kojoj nije teško učiti, kako nove, tako i stare tehnologije te nove poslovne procese.

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- veliku samostalnost te priliku za osobni i profesionalni rast i razvoj uz mentora
- mogućnost napretka prema postignutim rezultatima
- ugovor na neodređeno vrijeme

Nudimo rad na velikim i izazovnim projektima na kojima će se istaknuti Vaša mogućnost razumijevanja kompleksnih poslovnih procesa.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.