Pošalji prijatelju

Građevinski poslovođa (m/ž)

Dalmacija

Rok prijave:

INNECTO d.o.o je tvrtka specijalizirana za iskope i građenje, prijevoz, transport i servisne usluge. Tvrtka djeluje od 1994. godine. te je opremljena i educirana za izvođenje svih građevinskih radova na izgradnji komunalne infrastrukture, raznih iskopa, uređenje vanjskih površina raznih namjena kao i pružanje raznih usluga građevinskom mehanizacijom, auto dizalicom i transport.

Značajnu pažnju pridodajemo stalnim povećavanjem i modernizacijom strojeva i tehnike. Stalna edukacija naših djelatnika je jedna od najvažnijih karika za što boljom konkurentnošću na tržištu, što nas čini pouzdanim partnerom u građenju.

Posebnost tvrtke je fokus na djelatnike koji predstavljaju njezin najvrijedniji kapital tako da danas naša tvrtka zapošljava oko 50 djelatnika osposobljenih za izvođenje svih faza radova.

Tehnološke inovacije, zapošljavanje mladih i kreativnih ljudi te upravljanje kvalitetom neizostavni su dio svih procesa. Tako je dobiveni certifikat ISO 9001:2008 čvrsto je jamstvo koji garantira ispunjavanje zahtjeva za kvalitetom proizvoda, usluga i procesa.

Opis posla

Traži se građevinski poslovođa (m/ž).

Uvjeti

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 223 4777

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- smještaj osiguran
- natprosječna i redovita primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.