Pošalji prijatelju

NET Core developer za Human Resources aplikaciju (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HR Pro d.o.o.

HRPRO je specijalizirano poduzeće za razvoj i implementaciju web aplikacije za Upravljanje ljudskim potencijalima. Imamo bogate reference, izvrsne zaposlenike, odlične uvjete, zanimljive projekte te puno izazova i prilika za koje nam treba više ljudi.

Opis posla

- implementacija HRNET aplikacije kod korisnika
- razvoj programske podrške za Human Resources procese
- dizajn, razvoj i testiranje novih funkcionalnosti
- nadogradnja aplikacije i razvoj nove verzije
- stručne konzultacije i rad s korisnicima

Uvjeti

- junior do senior iskustvo
- iskustvo u radu na web poslovnim aplikacijama i tehnologijama, senior pozicija: .NET core, MVC, .Net (senior pozicija) ili jaka motivacija za učenje i savladavanje navedenih tehnologija (junior do basic pozicija)
- poznavanje SQL-a, posebno rada sa MS SQL-om
- kooperativnost i sklonost timskom radu
- odgovornost, samostalnost, timski rad
- sposobnost učenja i snalaženja u novim područjima i tehnologijama

Cijenjene ponude i životopise pošaljite putem linka za prijavu najkasnije do 03.04.2020.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Kod nas će vam se svidjeti:
- rad u pozitivnoj i dinamičnoj okolini
- naši klijenti su neke od najuspješnijih kompanija i grupa u regiji, sa velikim znanjem i interesom za suradnju s nama
- rad na zanimljivim internacionalnim projektima te suradnja sa internacionalnim timovima
- redovito stručno usavršavanje i osobni razvoj
- razni benefiti i plaća adekvatna vašem znanju, uspješnosti i napredovanju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.