Pošalji prijatelju

Sistem administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Želite li biti dio tima koji radi na izazovnim projektima u telekomunikacijama i zanimaju vas tehnologije, postanite član SL solucija, gdje se od 2004. godine bavimo razvojem i implementacijom informacijsko telekomunikacijskih rješenja. SL solucije su lider u korištenju Asterisk sustava na našem području, što je prepoznato od strane većine telekom operatera i mnogobrojih klijenata.

Razvijamo, implementiramo i održavamo telekomunikacijske sustave za telekome i krajnje korisnike. Telefonske centrale, provisioning sustavi za CPE, hosted faks rješenja, dolazni i odlazni call centar sustavi i njihova integracija, predictive dialer, hosted servisi, premium platforma za sms i voice su neki od njih.

Opis posla

- instalacije i održavanje Linux operativnih sustava
- podešavanje i održavanje mreže
- instalacija i održavanje Asterisk IP PBX centrala (VoIP) i call centara
- suradnja i komunikacija sa telekomima

Uvjeti

- iskustvo u održavanju računalnih mreža
- iskustvo rada sa Linux OS (CentOS, Ubuntu) poslužiteljima
- iskustvo u održavanju servisa: dhcp, postfix, tftp, nginx
- osnove skriptiranja (bash, python)

Prednosti kod zapošljavanja:
- iskustvo rada sa Asterisk IP PBX
- poznavanje SIP protokola
- napredno bash/python/perl skriptiranje

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

Omogućujemo Vam dodatnu edukaciju.

Očekujte prijateljsku i opuštenu atmosferu.

Za vrijeme pandemije COVID-19 većinom radimo od kuće.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.