Pošalji prijatelju

Serviser računala i IT opreme (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Senso Profi kao dio Makromikro grupe, koja je dugogodišnji lider na domaćem IT tržištu, omogućava svojim djelatnicima profesionalno napredovanje, stručno usavršavanje, te rad u dinamičnom poslovnom okruženju.

Tvrtka nudi pouzdana i cjelovita rješenja za informatičko upravljanje manjim ili većim tvrtkama. Glavne djelatnosti tvrtke Senso profi uključuju prodaju i najam računalne opreme, prodaju i najam uređaja za ispis i kopiranje, održavanje kompletne informatičke infrastrukture (aktivne i pasivne), te održavanje operativnih sustava korisnika.

Opis posla

- sklapanje računala
- testiranje neispravne elektroničke i IT opreme
- popravak neispravne elektroničke i IT opreme
- obavljanje pripadne administracije servisa

Uvjeti

- minimalno SSS
- minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje računala, njegovih dijelova i pripadne opreme
- osnove printera
- aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- samostalnost, fleksibilnost, inicijativnost i proaktivnost u radu
- izražene organizacijske sposobnosti
- sklonost timskom radu
- odlično poznavanje svakodnevnog rada na računalu
- izvrsno poznavanje: MS Office
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stimulativno i dinamično radno okruženje
- opuštenu i prijateljsku radnu atmosferu
- profesionalnu edukaciju i razvoj
- ugovor na neodređeno
- redovita primanja
- radi se u dinamičnom okruženju, uz mogućnost konstantnog učenja, nadogradnje stečenog znanja i upoznavanja novih tehnologija
- službeni mobitel
- službeni automobil

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.