Pošalji prijatelju

Serviser građevinske opreme i mehanizacije (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

  • TEI-MC ZAGREB, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu građevinskim strojevima
  • Adresa: Drenovac 13, 10000 Zagreb

O nama

Tvrtka TEI-MC ZAGREB d.o.o., dio internacionalne TEI MC grupe sa sjedištima u 5 zemalja JI Europe, generalni je zastupnik renomiranih svjetskih proizvođača građevinskih strojeva i opreme: LiuGong, Dressta, Gomaco, SBM za područje Republike Hrvatske.

-2 izvršitelja-

Opis posla

  • održavanje i popravci građevinske mehanizacije i opreme
  • rad na području cijele Hrvatske

Uvjeti

  • SSS/VŠS strojarskog ili elektrotehničkog usmjerenja
  • položen vozački ispit B kategorije i iskustvo u vožnji
  • poznavanje osnova informatike i korištenje računala u Windows okruženju
  • odgovornost u radu, sklonost timskom radu, stručnost i korektnost u obavljanju radnih zadataka
  • inicijativa i želja za učenjem i usavršavanjem
  • profesionalne komunikacijske sposobnosti i ljubaznost u ophođenju sa strankama i kolegama
  • poznavanje engleskog jezika je prednost
  • iskustvo u servisiranju građevinskih strojeva i opreme je prednost

Što nudimo

  • stalan i pouzdan radni odnos
  • stimulativna primanja
  • temeljitu obuku
  • mogućnost kontinuiranog razvoja i usavršavanja u izrazito mladom timu te ugodnom radnom, kolegijalnom i profesionalnom okruženju u uhodanoj organizaciji
  • mogućnost napredovanja u struci
  • servisni auto
  • službeni laptop
  • službeni mobilni telefon

U koliko smatrate da ste Vi osoba koju tražimo, onda nam svoj kratki životopis pošaljite putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.