Pošalji prijatelju

Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Končar - inženjering za energetiku i transport d.d.
  • Adresa: Fallerovo šetalište 22, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.koncar-ket.hr

KONČAR - Inženjering za energetiku i transport je dioničko društvo koje se od osnutka 1991. godine etabliralo kao respektabilna inženjering tvrtka s osnovnom djelatnošću inženjeringa pri izgradnji i rekonstrukciji složenih objekata i postrojenja u energetici, transportu i infrastrukturi, industriji uz ugradnju opreme društava iz grupe KONČAR te vlastitih IT rješenja digitalne transformacije.

Znanje i iskustvo naših stručnjaka osnova je naše uspješnosti, stoga za potrebe izvođenja ugovorenih projekata, kao i u cilju kontinuiranog povećanja kvalitete poslovanja, želimo ojačati naš tim. Ukoliko se vidite na izazovnim projektima, želite pratiti nove trendove, doprinijeti razvoju na novim projektima svojim znanjem i iskustvom, pridružite se našem timu vrhunskih stručnjaka.

Opis posla

Pridruži se našoj moćnoj gomilici u radu na razvoju, implementaciji i održavanju informatičkih rješenja (kako za interne procese Končar – KET-a, tako i za kupce), jer širimo opseg poslova i tražimo fullstack developera.

Ključne aktivnosti na kojima radimo su dizajniranje, razvoj i implementacija rješenja vodeći se najboljim praksama s ciljem ostvarivanja najboljeg korisničkog iskustva, unaprjeđivanje i optimizacija postojećeg koda, kreiranje i održavanje web aplikacija i MS SQL baza podataka te izrada tehničke i korisničke dokumentacije.

Mjesto rada: Fallerovo šetalište 22, Zagreb.

Uvjeti

- najmanje tri godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- odlično poznavanje .NET Core/5, JS, MS SQL
- dobro znanje engleskog jezika
- orijentiranost prema timskom radu i agilnom razvoju softvera
- organiziranost i samostalnost u rješavanju izazova
- inicijativnost i proaktivnost u pristupu poslu
- želja za konstantnim unapređenjem i samo-motivacija

Ako želiš pratiti nove trendove i doprinijeti razvoju na novim projektima svojim znanjem i iskustvom, pridruži se našem timu vrhunskih stručnjaka.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- mogućnost stručnog usavršavanja
- klizno radno vrijeme i mogućnost rada od kuće
- beneficije u skladu s poslovnom politikom Društva
- motivirajuće timsko okruženje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.