Pošalji prijatelju

Voditelj gradilišta / Supervisor (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • LEAR Elektrotehnika d.o.o.
  • Adresa: Bana Jelačića 91, 42207 Gornje Ladanje

Opis posla

Tražimo voditelja gradilišta / skupine elektromontera - supervisora / bauleitera (m/ž) za rad u inozemstvu.

Uvjeti

- znanje i iskustvo u sljedećim područjima: montaža industrijskih, auto-industrijskih instalacija, automatizacije i montaža elektro ormara u radioni
- potrebna zvanja: električar/električarka, elektomonter/elektromonterka, elektrotehničar/elektrotehničarka
- minimalno 3 godine iskustva u istom ili srodnom području rada
- napredno poznavanje njemačkog i/ili engleskog (razumijevanja i komunikacije)
- iskustvo u vođenju ljudi (poželjno)
- timski rad
- pouzdanost, točnost i marljivost
- spremnost na rad u inozemstvu
- vozačka dozvola B kategorije (preporučeno)

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno), Njemački (osnovno)

Što nudimo

- satnica prema dogovoru
- 3 bonusa na godinu
- kompletna radna odjevna i alatna garnitura financirana od strane firme
- poslodavac osigurava smještaj i prijevoz

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.