Pošalji prijatelju

Project manager (m/ž)

Zagreb, Varaždin, homeoffice

Rok prijave:

  • Electus DGS d.o.o.

Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, IT tvrtku čija je glavna aktivnost razvoj složenih softverskih rješenja za nadzor i upravljanje telekomunikacijskom mrežom, tražimo osobu za rad na poziciji:

Opis posla:

  • organizacija i koordinacija članova delivery tima u svrhu realizacije ciljeva projekta
  • kontinuirana komunikacija s klijentima
  • izrada projektnog plana i praćenje rokova
  • praćenje i izvještavanje o tijeku projekta
  • briga o tome da je finalni proizvod integriran u poslovanje klijenta

Što očekujemo od kandidata:

  • stečeno iskustvo na pozicijama voditelja projekta, prednost iskustvo rada u telekomunikacijskom sektoru
  • odlično poznavanje rada na računalu i kolaboracijskih alata
  • nužno je poznavanje engleskog jezika u pisanoj i usmenoj komunikaciji
  • razvijene prezentacijske i organizacijske vještine

Što nudimo:

  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • fleksibilno radno vrijeme, mogućnost rada iz ureda, od kuće ili kombinirano
  • nudimo mogućnost kontinuiranog učenja, privlačne edukacije i rad sa suvremenim tehnologijama
  • iskustvo razvoja hrvatskog proizvoda za međunarodno tržište
  • cijenimo slobodno vrijeme kolega te ugodnu radnu atmosferu

Pozivamo zainteresirane kandidate da nam pošalju svoj životopis putem linka za prijavu do 30.09.2021. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.