Pošalji prijatelju

Vozač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla - od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Vozač (m/ž) - 1 izvršitelj/ica, Tim za vozni park, Odjel održavanja i servisa, Direkcija logistike, Sektor operativnih poslova i IT

Mjesto rada: Zagreb

Razdoblje primjene ugovora o radu: neodređeno vrijeme, uz probni rad od šest mjeseci.

Opis posla:

  • upravljanje motornim vozilom s ciljem prijevoza osoba, pošte i dokumentacije
  • poslovi evidentiranja vožnji kroz internu bančinu aplikaciju
  • održavanje vozila iz voznog parka banke (briga o redovnom i interventnom održavanju vozila, praćenje stanja i ispravnosti vozila, reagiranje na prijavljene kvarove, odvoženje vozila na servisne preglede)
  • ostali radni zadaci po nalogu nadležnog rukovoditelja

Uvjeti / vještine radnog mjesta:

  • SSS
  • tri (3) godine radnog iskustva kao profesionalni vozač B kategorije
  • razvijene motoričke vještine
  • profesionalnost i povjerljivost
  • pouzdanost i točnost
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računalu

Prijava i životopis se podnose do zaključno 21.09.2021. putem linka za prijavu.

OTP banka dioničko društvo. Domovinskog rata 61. 21000 Split, Hrvatska. Tel: +385 (0)72 21 00 21. Fax +385 (0)72 201 950. Web: www.otpbanka.hr MB: 3141721. OIB 52508873833. IBAN: HR5324070001024070003

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.