Pošalji prijatelju

Inženjer strojarstva (m/ž)

Našice

Rok prijave:

  • NEXE GRADNJA d.o.o.

NEXE Grupa sastoji se od od 15 tvrtki koje djeluju na području tri države: Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Srbije, čija je osnovna djelatnost proizvodnja građevinskih materijala. Misija NEXE Grupe je biti vodeći proizvođač građevinskih materijala, prepoznat po društveno odgovornome poslovanju i održivom stvaranju novih vrijednosti za svoje kupce, vlasnike, zaposlenike i društvenu zajednicu.

NEXE GRADNJA d.o.o. članica je NEXE Grupe čija je glavna djelatnost gradnja stambenih i nestambenih zgrada.

U cilju jačanja našeg profesionalnog tima tražimo sve one koji žele perspektivan i izazovan posao uz stalnu mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja prema svim najnovijim postignućima i standardima struke:

1 izvršitelj, na neodređeno vrijeme uz probni rad
(Našice)

Opis poslova:

  • Izrada projektne dokumentacije i prikupljanje ponuda za izvođenje radova i opremu – Samostalna izrada manjih projekata / nacrta, proračuna i troškovnika strojarskih instalacija (grijanje, hlađenje, ventilacija), manjih projekata čelične konstrukcije te razrada radioničke dokumentacije.
  • Stručni nadzor nad izvođenjem radova
  • Praćenje realizacije rokova, kvalitete i troškova izvođenja projekata
  • Kontrola tehničke dokumentacije te kontrola izvođenja strojarskih radova, kontrola građevinske knjige
  • Predlaganje novih tehničkih rješenja u cilju povećanja produktivnosti
  • Sudjelovanje u procesu nabave građevinskih usluga
  • Sudjelovanje u pripremi investicija
  • Praćenje zakonske regulative iz područja rada

Uvjeti:

  • Diplomirani inženjer / magistar inženjer strojarstva (300 ECTS)
  • Stručni ispit za poslove projektiranja, poslove stručnog nadzora građenja i poslove vođenja građenja, Rješenje Hrv. komore inž. strojarstva o upisu u Imenik ovlaštenih inženjera
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na odgovarajućim poslovima u struci – uz prijavu je potrebno navesti dosadašnje radno iskustvo (popis projekata s naznačenim nivoom razrade i ulogom u projektu)
  • Napredno korištenje MS Office i alata za crtanje kao Autodesk AutoCad i slično
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika

Što nudimo:

  • Putni troškovi dolaska na posao i odlaska s posla
  • Regres, božićnica, jubilarne nagrade, nagrada za radne rezultate
  • Dinamično okruženje, kontinuirano stjecanje znanja, napredovanje u karijeri

Oglas je otvoren od 12.05.2022. do 22.05.2022.

Želite li se pridružiti našem timu da zajednički izgrađujemo bolju budućnost, kontaktirajte nas putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.