+1
Pošalji prijatelju

Suradnik u rezervacijskom centru (m/ž)

Certifikat Poslodavac Partner

Valamar Riviera d.d. posjeduje Certifikat Poslodavac Partner - certifikat za izvrsnost u upravljanju ljudskim resursima.

Poreč

Rok prijave:

Prijavite se za posao u Valamaru kako bismo zajedno svakog dana svakom gostu
pružali nezaboravna sjećanja!

Valamar Riviera je vodeća turistička kompanija koja u svojih 30 hotela i ljetovališta te 15 kamping ljetovališta duž jadranske obale – u Istri, na otocima Krku i Rabu te u Dubrovniku, može smjestiti oko 55.000 gostiju dnevno što čini oko 12 posto ukupnog kategoriziranog smještaja u Hrvatskoj.

Strategija kompanije počiva na načelu da su ulaganja u podizanje kvalitete smještaja, razvoj talenata, inovativne usluge i razvoj destinacije glavni pokretač rasta i razvoja. Valamar Riviera veliki je investitor u turizam s više od 3 milijarde kuna ulaganja u razvoj i podizanje kvalitete portfelja turističke imovine u posljednjih 13 godina. Znanje, profesionalnost i vrijedan rad naših 4.900 zaposlenika temelj su izvrsnosti usluge, održivosti i rasta poslovanja.

Vizija Valamara je biti predvodnik u promjeni paradigme razvoja odmorišnog turizma te stvarati skladan odnos između hotelijerstva i turističke destinacije, stapajući specifične lokalne doživljaje i autentično gostoprimstvo u jedinstveno turističko iskustvo. Na taj način Valamar Riviera
stvara iznimnu dodanu vrijednost za dionike te pridonosi razvoju lokalnog gospodarstva i izgradnji dugoročno održive budućnosti.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da se pridruže našem timu rezervacijskog centra.

1. SURADNIK U
REZERVACIJSKOM CENTRU

- više izvršitelja u Poreču - m/ž

Opis poslova i odgovornosti prodajnog suradnika u rezervacijskom centru:

  • odgovara na telefonske i pisane upite i rezervacije, u kontaktu je s gostima/partnerima
  • aktivno prodaje smještajne kapacitete
  • odgovoran je za pravilnu i pravovremenu komunikaciju s klijentima, slanje i praćenje ponuda
  • suodgovoran je za izvršenje planova rezervacijskog centra; broja rezervacija, uspješnosti procesa rezervacija
  • radi i komunicira s agencijama.

Potrebno obrazovanje, znanja i vještine:

  • SSS ekonomskog, turističkog ili srodnog usmjerenja
  • napredno korištenje minimalno dvaju stranih jezika u govornoj i pisanoj komunikaciji
  • razvijene komunikacijske i prodajne vještine
  • poželjno radno iskustvo na poslovima vezanim uz prodaju i marketing
  • razvijene organizacijske vještine
  • napredno korištenje MS Office paketa
  • vozačka dozvola B kategorije.

Uvjeti zaposlenja:

  • radni se odnos zasniva na određeno vrijeme
  • rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
  • osobni i profesionalni razvoj u različitim oblicima nagrađivanja i usavršavanja
  • mogućnost smještaja za kandidate izvan Istarske županije.

Kandidati s kvalitetnim prijavama i traženim kompetencijama bit će uključeni u selekcijski proces i dodatnu provjeru stručnog znanja.

Ako ste zainteresirani, molimo da nam dostavite svoju prijavu i životopis do 1. travnja 2017. elektroničkom poštom na adresu natjecaj@valamar.com s naslovom predmeta „Za natječaj - suradnik u rezervacijskom centru”.

Za dodatna pitanja slobodno nam se obratite na:

Valamar Riviera d.d.
Sektor ljudskih potencijala, Stancija Kaligari 1, 52440 Poreč
T 052 408 032
E natjecaj@valamar.com
www.valamar.com

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.