+1
Pošalji prijatelju

Serviser (m/ž)

Zaprešić

Rok prijave:

Firma LORSEL STROJEVI d.o.o. je vodeća firma u regiji u prodaji strojeva i alata u obradi pločastih metala.

Djelujemo na području Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Srbije, Makedonije, Slovenije i Kosova.

Izlažemo na lokalnim sajmova te se konstantno usavršavamo i rastemo na području prodaje i servisa strojeva.

Najbrže smo rastuća firma u segmentu prodaje strojeva i alata za limove u pločama, imamo vlastiti DEMO centar, vlastiti časopis, najveći broj instalacija kapitalnih strojeva, sa 4 certificirana servisera.

Poznati smo po tome što uvijek dajemo sve najbolje od sebe. Maksimalno smo angažirani da svaku problem riješimo do kraja uz pažnju i razumijevanje. Spremni smo svi uvijek pomoći kupcima i kolegama. Kontinuirano i savjesno vodimo posao od upita do realizacije. Učinkovito nalazimo rješenja u nepredvidivim situacijama.

Mi smo mladi, dinamični i profesionalni tim stručnjaka u svom poslu s vrlo kvalitetnim dobavljačima i fantastičnim i uspješnim kupcima i korisnicima naših usluga.

Pridruži nam se i ti!

Opis posla

- instalacija i servis strojeva za obradu lima
- rad na strojevima po potrebi
- obuka za rad na strojevima
- obuka za rad sa strojnim programima
- radi se uglavnom na terenu, na području Hrvatske i regije

Uvjeti

- zapošljavamo prvenstveno osobu koja ima iskustva u servisu strojne opreme, radu sa strojnim programima i radu na strojevima u metalnoj industriji
- bitno je dobro znanje na području hidraulike, pneumatike, elektronike, elektrike, znanje software-a za crtanje i čitanje nacrta

Stručna sprema:

VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost), Talijanski (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Ovisno o stupnju prethodnog znanja, mogu se dobiti vrlo primamljivi uvjeti rada: plaća i bonusi, fleksibilno radno vrijeme, službeni telefon i računalo, službeni automobil za poslovne potrebe.

Stalno se radi na stručnom i osobnom usavršavanju. Firma primjenjuje razne napredne alate i konzultante za poslovanje.

Ukoliko neki od segmenata je slabiji, naš stručni tim pomaže u daljnjem usavršavanju osobe, najbitnija je volja i želja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Praksa

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.