+1
Pošalji prijatelju

Voditelj call centra (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • EUROPE MAGNETIC THERAPY j.d.o.o.
  • Adresa: Vukovarska 148/D, 21000 Split

Nudimo zapošljavanje na radnom mjestu: Voditelj call centra, u brzo rastućoj međunarodnoj tvrtki koja je prisutna u tri države i obavlja djelatnost telemarketinga.

Tvrtka ima uhodan i renominan radni kadar te moderne urede, opremljene kompletnom infrastrukturom i naprednom tehnologijom koji se nalaze u poslovnom kompleksu Belvedere u Splitu.

Cilj tvrtke je da u njoj rade zadovoljni motivirani ljudi koji se odlikuju znanjem i poduzetnošću.

Priliku za zapošljavanje, na poziciji voditelja call centra u Splitu, želimo pružiti visokomotiviranim osobama s izraženim stavom i potrebom za implementiranjem novih ideja.

Opis posla/odgovornosti:

  • Koordinirati rad zaposlenika u call centru i održavati kontinuitet kvalitetnog rada
  • Postavljati planove i kontrolirati provođenje zadanih rezultata rada
  • Vršiti analizu rezultata
  • Raditi na motivaciji agenata u call centru
  • Izvještavati nadređene o postignutim rezultatima rada

Nudimo:

  • Radno vrijeme od ponedjeljka do petka, od 08 do 16 sati (call centar ne radi nakon 16 sati)
  • Rad u open space uredu na lijepoj centralnoj lokaciji s dobrom infrastrukturom (prijevoz, parking, dućani, kafići i sl.)
  • Edukaciju samim početkom zaposlenja te istu svaki mjesec u svrhu poboljšanja obavljanja posla
  • Ugovor o radu na određeno za sam početak te mogućnost ugovora na neodređeno
  • Prijava na 8 sati / dan, uz pripadajuću pauzu
  • Mjesečna netto plaća iznosi 6.000,00 kuna (početna) + 3 moguća mjesečna bonusa za ostvarivanje plana

Očekujemo:

  • Završena minimalno srednja škola
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Služenje računalom (na našoj edukaciji se uči služenje internom bazom)
  • Spremnost na timski rad s drugim voditeljem te operaterima u call centru

Kako se prijaviti?

Životopis za navedenu poziciju treba:

  • biti na hrvatskom jeziku
  • imati maksimalno dvije A4 stranice
  • sadržavati Vaš datum i mjesto rođenja
  • sadržavati Vašu fotografiju u zaglavlju životopisa
  • sadržavati Vašu važeću e-mail adresu i broj mobilnog telefona
  • sadržavati informacije o Vašem obrazovanju i radnom iskustvu
  • nije potrebno prilagati molbu

Životopisi koji ne zadovoljavaju traženi standard naveden u prethodnom odjeljku neće biti prihvaćeni u ovom selekcijskom procesu.

Kandidati izabrani za razgovor bit će pravovremeno obaviješteni putem e-maila ili mobitela, stoga molimo da pratite e-mail korespondenciju i mobilne pozive.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.