+1
Pošalji prijatelju

Tajnik/tajnica - administrator javne nabave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Eding d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu, Froudeova 9 , bavi se građenjem, opremanjem, adaptacijama i rekonstrukcijama objekta od projektiranja, konzaltinga i vođenja radova, preko građevinskih, obrtničkih, instalaterskih i interijerskih radova do nabavke potrebnih materijala i elemenata i njihove ugradnje.

Opis posla

Zbog proširenja posla tražimo motivirane ljude zainteresirane za rad u našem timu na poziciji:

U okviru radnog mjesta radnik će naročito obavljati sljedeće poslove:
- koordinacija ureda i administrativnih poslovnih aktivnosti
- administrativna podrška upravi i zaposlenicima
- dnevno praćenje objava javnih nadmetanja iz područja djelatnosti poduzeća
- rad na prikupljanju i pripremi dokumentacije za javne natječaje
- praćenje Zakonskih regulativa i standarda iz područja javne nabave

Uvjeti

- SSS/VŠS
- poznavanje rada na računalu (MS Office)
- poznavanje područja javne nabave
- samostalnost, komunikativnost, temeljitost
- vozačka dozvola B kategorije

Telefonske prijave i upiti nisu mogući. Na razgovor ćemo pozvati isključivo kandidate koji udovoljavaju navedenim uvjetima.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Pismo:

Froudeova 9, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Nudimo zaposlenje na određeno vrijeme sa mogućnosti stalnog zaposlenja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.