Pošalji prijatelju

Suradnik u Službi informatike (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Chromos boje i lakovi d.d. je članica HELIOS GRUPE odnosno, KANSAI PAINT Grupe, vodećeg svjetskog proizvođača boja i premaza. Težimo tome da nas naši korisnici prepoznaju kao kompaniju koja pruža najbolju kvalitetu u čitavom lancu koju čini know-how, napredna tehnologija, proizvodne karakteristike, aplikacija i uslužnost korisnicima. Kvaliteta naših proizvoda i usluge vidljiva je kroz stalni rast tvrtke, a zbog neprestanog povećanja opsega poslovanja tražimo novog člana našeg tima, na sljedećoj poziciji:

Opis posla:

  • održavanje, dijagnostika i manji popravci računalne i komunikacijske opreme te lokalne mreže
  • instalacije računala i poslovnih aplikacija
  • konfiguracija korisničkih računa i e-mail adresa
  • nadzor nad provođenjem backupa i redovito mijenjanje backup medija
  • nadziranje antivirusne zaštite
  • Informatička podrška korisnicima
  • Sudjelovanje u IT projektima lokalno i na razini Grupe
  • Izrada i održavanje dokumentacije

Što očekujemo:

  • VŠS/VSS
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno poznavanje MS Windows okruženja (instalacije, podrška)
  • napredno poznavanje MS Office paketa aplikacija
  • poznavanje rada računalnih mreža i protokola
  • poznavanje arhitekture PC računala
  • poznavanje SQL-a i barem jednog programskog jezika (C++, C#, VB,...)
  • posjedovanje stručnih certifikata je prednost
  • vozačka dozvola B kategorije (prednost)
  • odgovoran pristup poslu i zadacima
  • izvrsne komunikacijske vještine
  • želja za učenjem i profesionalnim usavršavanjem

Što nudimo:

  • posao u dinamičnom i kreativnom međunarodnom poduzeću
  • mogućnost razvoja karijere i osobnog razvoja
  • napredovanje i stimulativno plaćanje na osnovi rezultata rada
  • savladavanje novih vještina te kvalitetnu edukaciju

Životopis i zamolbu poslati s punim povjerenjem putem linka za prijavu zaključno s 20.06.2019.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.