Voditelj projekata na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ericsson Nikola Tesla Servisi traži kandidata za radno mjesto:

Ericsson Nikola Tesla Servisi d.o.o. povezano je društvo Ericssona Nikole Tesle Grupe, s temeljnom djelatnošću pružanja usluga vezanih uz izgradnju i održavanje telekomunikacijske mrežne infrastrukture. Naša je prednost spoj lokalnih kompetencija s globalnim iskustvom, a u sklopu strategije našeg rasta zadovoljstvo nam je objaviti da zapošljavamo nove stručnjake na lokaciji Zagreb.

Opis radnog mjesta:

Posao Voditelja projekta obuhvaća vođenje poslova izgradnje telekomunikacijske infrastrukture, vođenje zaposlenika i vanjskih partnera, upravljanje financijama, analize i izrade izvještaja te druge poslove sukladno poslovnim potrebama.

Odgovornosti i zadatci:

  • Uspostaviti temeljni plan projekta: definirati opseg projekta, osigurati potrebne resurse i planove i pratiti sve aktivnosti
  • Poticanje izvođenja projekta: praćenje projektnih aktivnosti, praćenje i upravljanje projektnim promjenama i eskalacijama
  • Koordinacija s kupcem i zainteresiranim stranama: upravljanje odnosom s kupcem, izgradnja povjerenja, osiguravanje napretka projekta, organiziranje i vođenje sastanaka
  • Upravljanje projektnim financijama: osiguravanje praćenja financijskog sustava
  • Pojednostavljivanje procesa, metoda i alata s inovativnim idejama

Potrebna znanja i vještine:

Vještine upravljanja projektima
  • Rješavanje problema
  • Razvijene prezentacijske i komunikacijske vještine
  • Poduzetničko i komercijalno razmišljanje
  • Analiziranje
  • Povezivanje i umrežavanje
  • Isporuka rezultata i ispunjavanje očekivanja korisnika
  • Planiranje, organiziranje i vođenje projekata
  • Angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
  • Spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
  • Spremnost na putovanja
  • Vozačka dozvola B kategorije

Poželjne kvalifikacije:

  • PMI certifikati
  • Iskustvo upravljanja dobavljačima roba i usluga

Uvjeti:

  • Sveučilišni prvostupnik računarstva, elektrotehnike ili srodnog tehničkog smjera; magistar inženjer računarstva, elektrotehnike ili srodnog tehničkog smjera
  • Minimalno tri godine radnog iskustva na voditeljskim poslovima
  • Hrvatsko državljanstvo ili radna dozvola za RH

Jezici:

  • Znanje hrvatskog (materinski jezik) i vrlo dobro poznavanje engleskog jezika

Usredotočeni smo na razvoj novih poslovnih modela, stjecanja znanja i stručnost naših zaposlenika. Ako smatrate da posjedujete navedena znanja i vještine te da ćete biti vrijedan član našeg tima, prijavite se te prijavi priložite motivacijsko pismo i životopis.

Samo oni kandidati koji uđu u drugi krug selekcijskog procesa na temelju prijave bit će kontaktirani.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.