Pošalji prijatelju

Asistent internet trgovina (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

PRO-TRADE d.o.o. je jedna od najuspješnijih maloprodajnih i veleprodajnih kompanija koja već 25 godina posluje na području Hrvatske i regije. Osim veleprodaje bavi se i maloprodajom, internet trgovinom, Horeca-om te ima lanac dućana Lonci&Poklopci by Bajde u Zagrebu (3), Rijeci, Zadru i Splitu te u Ljubljani (Slovenija).

Opis posla

Traži se:

Asistent internet trgovina lonciipoklopci.hr i hama.hr (m/ž).

Opis posla:
- asistencija u vođenju internet trgovina (obrada baze podataka proizvoda, prijevod tekstova, optimizacija tekstualnog, foto i video sadržaja)
- briga o sadržaju internet trgovina (funkcionalnost, UX)
- asistencija u planiranju i provođenju prodajnih aktivnosti putem internet trgovina
- asistencija u obradi i pripremi proizvoda za prodaju na partnerskim internet tržnicama (Ekupi, Žuti Klik i dr.)
- prodajna komunikacija s kupcima putem internet trgovina (CRM, e-mail, društvene mreže)
- briga o postojećim kupcima te razvijanje suradnje s novim kupcima
- traženje novih kupaca
- izrada i izdavanje računa i ponuda kupcima internet trgovina
- asistencija u planiranju i provođenju prodajnih aktivnosti
- pakiranje i otprema robe po potrebi

Uvjeti

- vrlo dobro poznavanje Excela (VLOOKUP funkcija, postotni račun)
- vrlo dobro poznavanje Worda i Outlooka
- poznavanje programa za obradu fotografija (Photoshop)
- snalaženje u ERP sustavima
- vrlo izražena opća informatička pismenost
- dobro poznavanje engleskoga jezika
- razvijene komunikacijske vještine, spremnost na komunikaciju s kupcima
- izražen interes prema prodajnom asortimanu dostupnom na lonciipoklopci.hr i hama.hr te razumijevanje tehničkih karakteristika proizvoda
- izražena volja za učenjem i napredovanjem na radnom mjestu
- sklonost timskom radu
- točnost, pedantnost i pouzdanost u radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, Photoshop

Što nudimo

- 40 satni radni tjedan (slobodni vikendi)
- stimulativna primanja (mogućnost mjesečne i kvartalne stimulacije te bonusa na prodaju)
- vrlo poticajno radno okruženje
- rad u mladom i entuzijastičnom timu ljudi
- edukacije, seminari i konferencije
- prilika za stjecanje specifičnih znanja iz prodajnog asortimana
- mogućnost napredovanja unutar tvrtke

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 6000 do 8000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.