Pošalji prijatelju

IT administrator (m/ž)

Split, Sinj

Rok prijave:

Purex d.o.o. je poduzeće osnovano 2002. godine sa sjedištem u Hrvacama. Bavi se proizvodnjom, pakiranjem i distribucijom purećeg i pilećeg mesa, prerađevina od purećeg mesa i suhomesnatih proizvoda od svinjskog mesa proizvedenih na tradicionalan način. Misija poduzeća je proizvodnja visokokvalitetnog, zdravog mesa i mesnih prerađevina na tradicionalan način od životinja hranjenih žitaricama hrvatskog podrijetla, bez GMO-a. Finalni rezultat proizvodnje je meso uzgojeno na vlastitim farmama, hranjeno žitaricama hrvatskog podrijetla u produženom tovu, bez GMO-a, hormona i antibiotika kao stimulatora rasta, što je jamstvo zdravog i kvalitetnog obroka. Proizvodi se plasiraju krajnjim potrošačima putem vlastite maloprodajne mreže na području Splita (13 prodavaonica) i Zagreba (10 prodavaonica).

Opis posla

- rad s mrežama i telefonijom
- rad na održavanju PC kasa
- manji hardverski popravci
- instalacija i konfiguracija novih te integracija postojećih IT sustava i aplikacija
- instalacija i konfiguriranje Windows radnih stranica
- instalacija pratećeg software-a (Office, Antivirus...)
- vođenje evidencije IT opreme / vođenje IT dokumentacije
- priprema prijedloga i izvještaja za kupnju IT opreme i software-a u okviru standarda i dugoročnih ciljeva tvrtke
- tehnička podrška zaposlenicima

Uvjeti

- SSS / VŠS / VSS
- iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
- znanje engleskog jezika
- dobro poznavanje MS operativnih sustava
- poznavanje računalnih mrežnih i komunikacijskih sustava (LAN/WAN)
- poznavanje i iskustvo u radu na poslovima sistem administracije (serveri, podaci, mrežna oprema)
- preciznost i točnost u izvršavanju radnih zadataka
- proaktivnost, savjesnost i profesionalnost u radu
- fleksibilnost i sposobnost rada u timu
- organiziranost, snalažljivost i samostalnost u radu
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugodno i poticajno radno okruženje
- mogućnost timskog rada, ali i samostalnosti u poslu
- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja
- profesionalni i osobni razvoj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.