Pošalji prijatelju

Vozač autobusa (m/ž)

Hrvatska i inozemstvo

Rok prijave:

  • LANDWAYS d.o.o.
  • Adresa: Heinzelova 70, 10000 Zagreb

Landways d.o.o. je u suvlasništvu tvrtke Landways International koja je dugogodišnji turoperator na području Balkana i jugoistočne Europe.
Landways International je prepoznat po svojoj dinamičnosti i brzom rastu. Njegova opsežna međunarodna uredska mreža obuhvaća tri kontinenta, uključujući urede u Aziji i Europi.

Tvrtka Landways d.o.o. je specijalizirana za pružanje usluga u cestovnom putničkom prometu putem autobusa visoke klase, marke Vanhool. Poslovanje je orijentirano na turističkim kružnim putovanjima.

Landways d.o.o. potražuje vozače autobusa s iskustvom i znanjem engleskog jezika za rad na turističkim putovanjima u domaćem i međunarodnom prijevozu.

Opis posla

Kao vozač autobusa (m/ž) Vaše odgovornosti će biti:
- prijevoz putnika u domaćem i međunarodnom višednevnom turističkom prijevozu
- vožnja specificiranim rutama do destinacija sukladno dogovorenom rasporedu uz poštivanje zakonskih propisa i osiguravanja ugodnog i sigurnost putovanja putnika
- briga oko održavanja vozila - ispravnost, čistoća, redovni pregledi vozila i sl.
- vođenje zakonskih i interna administracija o putovanjima, troškovima i sl.
- asistiranje putnicima: stariji putnici, prtljaga, odgovaranje na pitanja, najava stajanja i sl.

Uvjeti

- minimalno SSS (poželjno: zanimanje vozač)
- položen državni ispit za vozača cestovnih motornih vozila (KOD 95)
- dobro poznavanje zakonske regulative
- D kategorija
- 3 godina radnog iskustva na istim poslovima
- dobro poznavanje engleskog jezika

Od Vas očekujemo
- samostalnost, odgovornost, predanost i točnost
- dobre vozačke osobine u različitim uvjetima i vremenu vožnje
- komunikativnost, ljubaznost i kulturno ponašanje prema putnicima i suradnicima
- fleksibilnost i sklonost timskom radu

Stručna sprema:

KV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

D

Što nudimo

Nudimo Vam:
- ugovor na neodređeno uz probni rad od 3 mjeseca
- ugovorenu plaću uz dodatak dnevnica
- rad tokom cijele godine
- rad u izazovnom, dinamičnom okruženju
- motivirajuću i kolegijalnu radnu atmosferu
- rad na novim vozilima
- redovna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.