Pošalji prijatelju

Referent održavanja (m/ž)

Vranjic

Rok prijave:

  • TOMMY 1992 d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Domovinskog rata 93, 21000 Split

Tommy 1992 d.o.o. se bavi djelatnošću upravljanja i održavanja komercijalnih nekretnina.

Djeluje u sklopu Tommy grupe koja u svom sastavu ima jedan od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 211 visoko standardiziranih prodavaonica te preko 3.800 radnika.

Obzirom da je jedan od strateških ciljeva grupe daljnje širenje prodajne mreže svoje ljudske resurse želimo dodatno osnažiti zaposlenicima koji su predani poslu, proaktivni i dinamični.

Mjesto rada: Vranjic

Opis posla:

  • rukovodi radnicima na održavanju
  • planira i raspoređuje poslove za grupe radnika, daje naloge za rad te prati njihovu provedbu
  • sudjeluje u koordiniranju i realizaciji poslova održavanja svih prostora Društva te kontrolira njihovo izvršenje
  • kontrolira i odgovara za ispravno korištenje sredstava za rad, alata i uređaja
  • kontrolira kvalitetu i dinamiku izvršenja te obračun radova angažiranih kooperanata
  • kontinuirano prati tržišna kretanja cijena rada i materijala
  • kontrolira tehničku ispravnost i sigurnost, kao i opći izgled prostora i opreme Društva te predlaže i provodi korektivne radnje
  • odgovara za provedbu pozitivnih zakonskih propisa glede mjera zaštite na radu i zaštite od požara
  • obvezno postupa sukladno važećim pravilnicima, odlukama i ostalim internim aktima Društva
  • obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:

  • SSS/VŠS tehničkog smjera
  • vozačka dozvola B kategorije
  • minimalno dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje MS Office paketa

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • dinamično i ugodno radno okruženje
  • mogućnost usavršavanja te profesionalnog napredovanja

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave te prilože svoj životopis, najkasnije do 14.08.2020. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.