Voditelj grupe za upravljanje vrijednošću korisnika i analizu podataka (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ako voliš tehnologiju i business, podatke i specifikacije, pronalaziti vrijednost tamo gdje ju drugi ne vide i osmišljavati kompleksna rješenja koja ćeš realizirati sa svojim timom vrhunskih stručnjaka, prava si osoba za radno mjesto:

(mjesto rada: Zagreb)

Opis posla, odgovornosti i aktivnosti:

  • Koordinacija i upravljanje radom i učinkom tima, aktivnostima i procesima te raspodjela radnih zadataka
  • Usmjeravanje ljudi i aktivnosti tima prema strateškim interesima kompanije
  • Vođenje tima vrhunskih stručnjaka iz domene analize podataka i izvješćivanja
  • Predlaganje i koordinacija u provedbi unaprjeđenja posla
  • Koordinacija aktivnosti prema drugim organizacijskim jedinicama unutar i izvan poslovnog područja
  • Mjerenje uspješnosti rada prodajnih kanala, obračun prodajnih ostvarenja i izvješćivanje o rezultatima prodaje
  • Analiza i izvješćivanje vezano uz sve proizvode i usluge iz portfelja za poslovne korisnike i podrška marketingu za poslovne korisnike u procesu definiranja, razvoja i praćenja uspješnosti proizvoda i usluga
  • Analiza i nadzor trendova u financijskim i nefinancijskim pokazateljima poslovnog područja
  • Upravljanje vrijednošću korisnika i usmjeravanje marketinških i prodajnih aktivnosti u svrhu postizanja optimalnih poslovnih rezultata
  • Sudjelovanje u izradi kompleksnih analiza i izvještaja za regulatorne potrebe
  • Koordinacija aktivnosti HT-a na međunarodnim projektima na razini DT grupe s područja podatkovnih vještina (podatkovna analitika i podatkovna znanost)
  • Planiranje i koordinacija u izradi modela strojnog učenja i koordiniranje njihove implementacije u poslovne procese

Što očekujemo – obrazovanje, znanje i vještine:

  • Fakultet računalskog ili matematičkog smjera je prednost
  • Odlično znanje rada na računalu
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Odlično znanje rada sa bazama podataka i sposobnost razumijevanja kompleksnih informacijskih sustava
  • Izuzetne analitičke sposobnosti
  • Sposobnost strateškog razmišljanja i prioritizacije posla
  • Proaktivnost i spremnost na istraživanje i usavršavanje
  • Vještine vođenja i motiviranja ljudi
  • Izražene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Sposobnost upravljanja u situacijama pod pritiskom
  • Timski rad

Što nudimo:

  • Rad u vodećoj telekom kompaniji s naprednim uslugama i tehnologijama
  • Prijateljsko i poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih stručnjaka
  • Mogućnosti kontinuiranog unaprjeđenja vlastitog znanja koristeći najnovije tehnologije s područja Big Data i AI
  • Rad na međunarodnim projektima na razini DT grupe
  • Smartwork - klizno radno vrijeme i mogućnost rada od kuće
  • Godišnji bonus i nagrade za poseban doprinos
  • Edukacije u skladu s vlastitim interesima i razvojnim smjerovima tvrtke (certifikacije, konferencije, tečajevi, online tečajevi)
  • Sistematski pregledi i popusti na liječničke preglede i za članove uže obitelji
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.