Pošalji prijatelju

Monter (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

Monter (m/ž) - terenski rad

Opis posla:

Zbog povećanoga opsega rada trenutno tražimo više iskusnih montera.

Posao se vrši na terenu, pretežno u Njemačkoj.

Poželjno:

  • godinu dana radnog iskustva
  • prednost – vozačka dozvola B kategorije
  • poželjno je osnovno znanje njemačkog jezika
  • pouzdanost, ozbiljnost, timski rad i spremnost za rad na terenu

Pogodnosti:

  • dobri radni uvjeti i mogućnost napredovanja
  • redovno zaposlenje i redovita plaća
  • stimulativna plaća
  • osiguran je prijevoz, stan i dobri uvjeti za rad

Prijavite se putem linka za prijavu

Za više informacija nas nazovite na broj telefona +386 31 395 066

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.