Pošalji prijatelju

Vozač - dostavljač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.manpower.hr

ManpowerGroup Hrvatska, za našeg klijenta KONZUM, vodeći trgovački lanac u Hrvatskoj, te jedinog trgovca koji pruža uslugu internetske prodaje i dostave do vrata, tražimo više izvršitelja za radno mjesto vozača - dostavljača

Mjesto rada:

  • Zagreb

OPIS POSLOVA:

  • Utovar narudžbi u dostavno vozilo
  • Dostava na kućne adrese kupaca
  • Isporuka i naplata robe Internet kupcima prema zadanim standardima
  • Odgovornost za točnost naplate
  • Briga za urednost i čistoću dodijeljenog dostavnog vozila

UVJETI:

  • SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odgovoran pristup poslu i radnim zadacima
  • Spremnost na fizički rad
  • Mogućnost rada u smjenama

NUDIMO:

  • Stabilna primanja s plaćenim putnim troškovima
  • Dinamičan rad u rastućoj kompaniji te mogućnost profesionalnog razvoja
  • Rad u renomiranoj firmi
  • Ugodno i profesionalno radno okruženje
  • Sigurno radno mjesto

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite do 03.12.2021. putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.