Pošalji prijatelju

Vozač dostavljač (m/ž)

Poreč

Rok prijave:

VELPRO, partner za profesionalce, koji je dio Konzum plusa d.o.o., razvio se kao rezultat trgovačkog iskustva u veleprodaji i primjeni svjetskih standarda, tehnologija i znanja u upravljanju trgovinom. Usmjereni smo prvenstveno ispunjavanju potreba malih trgovaca,
hotelijerstva, ugostiteljstva i javnog sektora, odnosno pravnih osoba i obrtnika koji na jednom mjestu mogu obaviti cjelokupnu opskrbu za potrebe vlastitog poslovanja. Uz naglasak na uslugu nudimo široki asortiman i mogućnost kvalitetne i brze dostave.

Ovu zahtjevnu misiju mogu ostvariti samo izvrsni i angažirani zaposlenici, stoga pozivamo sve zainteresirane kandidate koji se pronađu u opisu niže navedenog radnog mjesta da se prijave.

Mjesto rada: Poreč

Opis posla:

  • dostava robe do veleprodajnih kupaca
  • utovar i istovar robe
  • briga o preuzetoj robi i ambalaži te popratnoj dokumentaciji
  • odgovornost za održavanje i urednost zaduženog vozila i radne opreme

Od Vas očekujemo:

  • SSS
  • 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • vozački ispit B kategorije
  • odgovornost u prometu i rukovanju robom, urednost, kolegijalnost

Nudimo Vam:

  • ugodnu radnu atmosferu u prijateljskom okruženju
  • atraktivne stimulacije ovisno o radnom učinku
  • priliku za stalno zaposlenje
  • mnoge pogodnosti tijekom cijele godine poput božićnice, uskrsnice, dara za djecu, regres, itd.
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.