Pošalji prijatelju

Specijalist za nabavu (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

zapošljavamo

Specijalist za nabavu
(m/ž), Sveti Križ Začretje

opis posla

  • odgovornost za nabavu ključnih / strateških vrsta repromaterijala
  • izrada godišnjeg plana nabave u suradnji sa proizvodnjom
  • realizacija plana nabave materijala i potrebama za nabavu poštujući kvalitetu i rokove isporuke pod najboljim mogućim ekonomskim uvjetima,
  • praćenje stanja na tržištu materijala (cijene i noviteti)
  • provedba postupka istraživanja tržišta
  • vrednovanje i analizira postojećih dobavljača, te traženje alternativnih dobavljača
  • priprema i provedba postupka nabave (tradicionalni, e nabava, postupci javne nabave za ne obveznike javne nabave)
  • priprema ugovora o nabavi i ugovaranje
  • upravljanje ugovorima u nabavi, praćenje provedbe i ocjenjivanje
  • organizacija dopreme robe u skladu s definiranim rokovima
  • administrativno zaprimanje robe u ERP-u
  • tjedna, mjesečna i kvartalna analiza izvještaja i KPI-ova u nabavi te davanje i provođenje prijedloga za promjenama i nužnim aktivnostima
  • praćenje i analiza cijena, rokova i kvalitete isporučenih roba i usluga
  • briga o reklamacijama prema dobavljaču u suradnji sa kontrolom kvalitete
  • evaluacija troškovne učinkovitosti
  • analiza, određivanje i redovito ažuriranje sigurnosnih količina za nabavne produkte na skladištu
  • provođenje redovite i probne inventure repromaterijala u suradnji sa skladištem
  • analiza stanja materijala
  • briga o ažuriranju definiranih vrsta i podvrsta materijala
  • analiza nekurentnih artikala i plan trošenja ili zbrinjavanja

uvjeti

  • stručna sprema: SSS, VŠS
  • iskustvo u istim ili sličnim poslovima najmanje u trajanju od 3 godine
  • aktivno korištenje MS Office paketa s naglaskom na Excel
  • znanje upravljanja zalihama
  • odlično poznavanje barem jednog svjetskog jezika
  • odlično poznavanje tehnike pregovaranja i poslovne komunikacije

poželjne vještine

  • točnost,
  • ažurnost,
  • analitičnost u radu,
  • fleksibilnost,
  • proaktivnost u rješavanju problema,
  • logično razmišljanje,

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:

  • plaćen prijevoz,
  • prigodne i godišnje nagrade,
  • vanjska školovanja i edukacije,
  • rad u mladom i dinamičnom timu.
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.