Pošalji prijatelju

Samostalni referent u odjelu nabave (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ugo group d.o.o. Zagreb je tvrtka specijalizirana za pružanje građevinskih usluga, završnih radova, usluga opremanja i nabave, upravljajući svim aspektima projekta u hotelskoj industriji.

Predani smo održavanju otvorenog, dinamičnog i intelektualno nagrađenog radnog okruženja temeljenog na meritokraciji, koja omogućava i potiče zaposlenike da se nastoje poboljšati u svim aspektima njihovog rada.

Opis posla

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Samostalni referent u odjelu nabave (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- nabava roba, materijala i usluga za hotelsku industriju na domaćem i inozemnom tržištu
- izrada planova nabave, izvještaja i analiza
- prikupljanje i obrada ponuda, pregovori s dobavljačima
- sudjelovanje u sklapanju ugovora, odnosno narudžbi
- uvozni poslovi, organizacija transporta i logistika
- praćenje realizacije narudžbi
- provjerava kvalitete isporučene robe, te sudjelovanje u rješavanju reklamacija
- praćenje novih trendova i proizvoda, te stanja na tržištu
- sudjelovanje na sajmovima u inozemstvu

Uvjeti

- VSS, preferencija ekonomski smjer
- 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno korištenje MS Office alata
- samostalnost u radu te visoka razina organiziranosti i odgovornosti
- razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- motivirajuću radnu sredinu
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
- rad na određeno vrijeme te mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 7.448,02 kuna (988,52 EUR).