Pošalji prijatelju

Monter / Bravar (m/ž)

Frankfurt na Majni (Njemačka)

Rok prijave:

  • MT MONTAGE SERVIS S.R.O.
  • Adresa: Drieňová 1j, 821 01 Bratislava
  • Telefon: + 421 91 061 6981 ; +386 31 807 756
  • Web: http://www.mtmontageservis.eu

Firma postoji već neko vrijeme i najviše radi po cijeloj Europi (najviše Njemačka, Nizozemska, Austrija.....). Firma je iz Slovačke i svi radnici s kojima surađujemo su zaposleni preko slovačke firme. Trenutačno nas ima 53 i u potrazi smo za još pouzdanih suradnika.

Opis posla

Tražimo radnike bravare/montere za rad na gradilištu u Njemačkoj i drugim zemljama EU za različite poslove, najviše montaže.

Uvjeti

Radnik treba biti pouzdan i nekonfliktan na poslu.

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- auto za rad, odlazak na posao i natrag u matičnu zemlju
- ručni alat
- organizirano noćenje tijekom boravka u inozemstvu
- godišnji odmor prema dogovoru s radnikom (treba se dogovoriti najmanje 30 dana prije odlaska na godišnji)
- radno odijelo i sve ostala zaštitna sredstva vezana uz posao
- početna satnica radnika je 10,00€/h, može se povisiti s vremenom - ako radnik dobro obavlja posao

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Plaća:

Od 1800 do 2500 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).