Pošalji prijatelju

Vozač / Skladištar (m/ž)

Zagreb, Marinići (Viškovo)

Rok prijave:

Frigo-ve d.o.o. je od malog obiteljskog obrta u kratkom periodu prerastao u jednu od vodećih tvrtki u regiji, što dovoljno govori o našoj predanosti ovom poslu već 19 godina. Godine i godine rada i iskustva na području grijanja i klimatizacije rezultirale su, osim priznanjima i pohvalama, brojnim unosnim ugovorima te smo danas distributeri i serviseri renomiranih svjetskih proizvođača klimatizacijske opreme i sustava. Preko naše ovlaštene distributerske mreže danas poslujemo na području cijele Republike Hrvatske.

Nudimo rješenja za grijanje i klimatizaciju stambenih, stambeno-poslovnih objekata, hotela, industrijskih objekata, trgovačkih centara i javnih prostora. Kako bi smo zadovoljili specifične potrebe naših naručitelja, preferiramo izgradnju sustava isključivo prema potrebama naručitelja.

Neprestano ulažemo velike napore i sredstva u povećanje intelektualnog kapitala, kreiramo nova radna mjesta, pronalazimo mlade kreativne suradnike, konstantnim edukacijama radimo na neprestanom širenju i prijenosu znanja i iskustva.

Mjesto rada: Zagreb, Marinići (Viškovo)

Opis posla:

  • terenski rad
  • utovar/istovar robe u kamion, vođenje dostavne dokumentacije
  • briga o sigurnom odvijanju dostavnog procesa i stanju preuzete robe
  • briga o tehničkom stanju vozila, opreme i uređaja u vozilu
  • pomoć u radu skladišnog prostora (utovar/istovar)
  • odgovornost za neometani rad dostavnog procesa
  • rad u skladištu
  • zaprimanje/otprema robe, deklariranje i odlaganje robe na određene pozicije u skladištu
  • pakiranje i priprema robe za otpremu iz skladišta
  • administrativni poslovi vezani za prijem/otpremu robe
  • rad na računalu
  • održavanje urednosti skladišta
  • sudjelovanje u inventuri skladišta
  • obavljanje drugih poslova i zadataka po nalogu Poslodavca, a koji su u prirodi posla radnog mjesta

Uvjeti:

  • SSS
  • obavezno radno iskustvo u radu na dostavama minimalno 2 godine
  • vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • sigurna i poticajna primanja sa svim pripadajućim dodatcima i stimulacijama
  • rad se obavlja isključivo u jutarnjoj smjeni
  • službeni mobitel i dostavno vozilo tvrtke

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 15.04.2024.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).