Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tajnik (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 24.06.2013.
  • Poslodavac: HRVATSKA KOMORA PRIMALJA

Opis posla

Temeljem članka 40. Statuta Hrvatske komore primalja, Hrvatska komora primalja raspisuje natječaj za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa za tajnik/cu Hrvatske komore primalja za osobe prijavljene u evidenciji nezaposlenih HZZ-a (1 izvršitelj/ica,).

Opis poslova radnog mjesta određen je Statutom Hrvatske komore primalja.

Uvjeti

Na natječaj se mogu prijaviti osobe bez radnog iskustva u zvanju, s radnim iskustvom u zvanju kraćim od 12 mjeseci ili osobe koje imaju radno iskustvo izvan zvanja.

Stručni uvjeti:
- stručni prvostupnik/ca javne uprave, VŠS upravnog usmjerenja
- poznavanje rada na računalu (Word, Excel)
- aktivno služenje internetom
- hrvatsko državljanstvo
- izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti
- prilagodljivost i spremnost na timski rad
- dinamičnost

Uprijavu kandidati trebaju priložiti:
- životopis
- dokaz o stručnoj spremi
- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice)
- preslika radne knjižice (uključujući stranice s radnim stažom)
- uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 3 mjeseca)

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Dokumenti koji se prilažu uz prijavu moraju biti u izvorniku ili ovjerenoj preslici. Nepravodobne i nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati. Kandidati koji podnesu nepravodobne i nepotpune prijave na natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj. Natječajni postupak obuhvaćati će provjeru znanja i sposobnosti kandidata te intervju na koji će kandidati biti pozvani telefonskim putem.

Prijave se zaprimaju do 24. lipnja 2013. isključivo putem linka za prijavu

Stručna sprema:
Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Viša stručna sprema
Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Stručno osposobljavanje

Ostale informacije

Kategorije:
Administrativna zanimanja
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.082,04 kuna.