+1
Pošalji prijatelju

Programer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • KOR d.o.o.
  • Adresa: Kranjčevićeva 69, 10 000 Zagreb

Informatička rješenja u području hotelijerstva i ugostiteljstva.

Opis posla

Izrada korisničkih programskih rješenja u području hotelijerstva i ugostiteljstva.

Uvjeti

- dobro poznavanje C# programskog jezika
- dobro poznavanje SQL-a i MS SQL Server baze podataka
- dobro poznavanje Word i Excel programa
- praktično iskustvo u izradi i implementaciji enterprise rješenja na Microsoft tehnologijama
- sklonost timskom radu
- dobre komunikacijske vještine

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet

Što nudimo

- dinamičko okruženje
- timski rad
- mogućnost učenja i napredovanja

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.