+1
Pošalji prijatelju

Aplikativac / Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Srce traži aplikativca/developera zainteresiranog i motiviranog za rad u timu za razvoj i održavanje autentikacijske i autorizacijske infrastrukture, a za potrebe sveučilišne i akademske zajednice. Više o sustavima možete pronaći na poveznici http://www.srce.unizg.hr/aai.

Opis posla

Poslovi obuhvaćaju razvoj i održavanje moderne autentikacijske i autorizacijske infrastrukture AAI@EduHr.

Uvjeti

- završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij informatike, računarstva ili sličnog usmjerenja (razina 7 HKO)
- poznavanje LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) arhitekture
- poznavanje PHP ili Java programskog jezika
- poželjno je poznavanje middleware tehnologija
- poželjno je poznavanje autentikacijskih i autorizacijskih tehnologija te iskustvo u radu sa sustavima elektroničkih identiteta
- poželjno je poznavanje SAML, OpenId ili oAuth standarda te RADIUS protokola i 802.1x standarda
- razvijene komunikacijske vještine za rad s korisnicima i rad u timu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- neposredan rad s najnovijim i najnaprednijim informacijskim i komunikacijskim tehnologijama
- rad na zanimljivim i izazovnim razvojnim projektima
- rad u timovima unutar sveučilišne informatičke i edukacijske ustanove
- intenzivni kontakti s kolegama u Srcu i drugim stručnjacima na Sveučilištu
- kontinuirano usavršavanje na području ICT (u Hrvatskoj i inozemstvu)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5800 kn

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Obrazovanje i znanost iznosi 5.262,05 kuna.