Send to friend

Radnik u domaćinstvu - sobar (m/ž)

Mali Lošinj

Application deadline:

Jadranka grupa

Jadranka grupa jedno je od vodećih turističko-trgovačkih društava u Hrvatskoj s tradicijom poslovanja dugom 70 godina. Pod krovnim brendom Lošinj Hotels&Villas (LH&V), društvo posjeduje i upravlja sa šest hotela i jedanaest restorana te vilama i apartmanima smještenim na najatraktivnijim lokacijama otoka Lošinja, kapaciteta više od 3.500 gostiju, s četiri kampa na otocima Lošinju i Cresu te obavlja djelatnosti veleprodaje i maloprodaje zajedno sa središnjim objektom za pripremu hrane.

Certificirani smo s certifikatima ISO 9000:2001 za upravljanje kvalitetom, ISO 14001:2004 za upravljanje utjecajem na okoliš te HACCP standardima. Naša je vizija biti poduzeće koje je poželjan poslodavac i uzor u stvaranju jedinstvenih proizvoda i usluga, uvažavajući sve posebnosti destinacije.

Poznati smo po svojoj iznimnoj ljubaznosti i susretljivosti te vrhunskoj usluzi zbog koje se naši kupci i gosti rado vraćaju stoga tražimo motivirane, komunikativne i uslužne djelatnike na sljedećim poslovima:

Opis radnog mjesta:

  • spremanje i čišćenje soba gostiju i javnih prostorija
  • briga o urednosti, čistoći i higijeni hotela uz poštivanje standarda i procedura hotela
  • profesionalni i diskretan odnos prema gostima
  • osiguravanje redovne opskrbe potrošnog materijala u hotelskim sobama i javnim prostorijama
  • izvršavanje svih zadataka dobivenih od strane nadzornice/domaćice

Uvjeti:

  • poželjna stručna sprema: SSS, ali nije uvjet
  • aktivno znanje minimalno 1 stranog jezika (engleski jezik)
  • prednost kandidatima s iskustvom

Vještine:

  • brzina, spretnost
  • diskretnost u radu
  • razvijene organizacijske vještine i temeljitost u radu, marljivost, pouzdanost
  • izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvalitete objekata
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • sklonost timskom radu

Jadranka grupa vam nudi:

  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade
  • osigurana je radna odjeća i obuća
  • stimulativna plaća
  • uključivanje u program nagrađivanja
  • produženje Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora
  • naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore

Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji zadovoljavaju uvjete našeg natječaja da svoju prijavu i životopis pošalju putem linka za prijavu.

Odabrani kandidati koji ispunjavaju sve navedene uvjete biti će kontaktirani i pozvani na intervju.

Želite li biti dijelom motivirajuće sredine u kojoj ćete u potpunosti razviti svoj potencijal, a zadovoljavate uvjete našeg natječaja, prijavite se i postanite dio našeg uspješnog tima.

Start to apply
Save this ad Send to friend Print

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Tourism (HoReCa) iznosi 4.175,78 kuna.