+1
Pošalji prijatelju

Operater u call centru / Operatore telefonico (m/ž)

Novigrad

Rok prijave:

  • FULL ISTRA D.O.O.
  • Adresa: Trg Josipa Broza Tita 9, 52460 Buje

Opis posla

Call centar u Novigradu zapošljava 15 zaposlenika (m/ž) s izvrsnim znanjem talijanskog jezika za upravljanje i predlaganje talijanskih klijenata u odnosu sa prehrambenim proizvodima.

Call center a Novigrad assume subito 15 collaboratori con ottima padronaza della lingua italiana per proposta e gestione di clienti italiani riferita a prodotti alimentari.

Uvjeti

- odlično poznavanje talijanskog jezika
- conoscenza eccellente della lingua Italiana

Stručna sprema:

PKV, Srednja stručna sprema

Jezici:

Talijanski (napredno)

Vještine:

Internet

Što nudimo

- nudimo 3700 kuna (neto) stalnih prihoda mjesečno za 5 sati dnevno od ponedjeljka do petka (radno vrijeme poslijepodne)
- offresi fisso € 500 netti al mese per 5 ore al giorno da lunedi’ a venerdi’ (orario pomeridiano)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 3700 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.