+1

Senior Business Intelligence/Data Warehouse Consultant (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka ALFATEC Group d.o.o. je tvrtka koja 27 godina uspješno razvija i implementira inovativna IT rješenja na tržištu Hrvatske i regije. Naša rješenja primjenjuju se svakodnevno kod više od 100 klijenata, većinom vodećih hrvatskih i regionalnih tvrtki. Našu konkurentsku prednost čini naš stručni i motivirani tim, koji primjenom najmodernijih svjetskih IT tehnologija razvija rješenja koja našim klijentima olakšavaju svakodnevno poslovanje. Sve veći broj klijenata je prepoznao kvalitetu naših usluga, a što je rezultiralo dodatnom poslovnom ekspanzijom, te iz tog razloga imamo potrebu za povećanje našeg stručnog tima i zato Vas pozivamo da se prijavite za radno mjesto:

Opis posla:

Glavne odgovornosti:
  • rad na internim i eksternim (kod korisnika) projektima
  • razvoj modela Skladišta podataka
  • razvoj ETL procedura
  • izrada korisničkih izvještaja i nadzornih ploča
  • razvoj i implementacija sustava za podršku poslovnom planiranju i budžetiranju
  • izrada projektne dokumentacije
  • održavanje Data Warehouse/Business Intelligence sustava
  • edukacija korisnika
  • povremena podrška odjelu prodaje (presales)

Uvjeti:

  • VSS/VŠS tehničkog usmjerenja (FER, FOI, PMF, …)
  • minimalno 7 godina radnog iskustva u području izgradnje Data Warehouse/Business Intelligence sustava (ETL procedure, izvještaji, modeliranje skladišta podataka, itd.,)
  • odlično poznavanje relacijskih baza podataka (Oracle, MS SQL, Informix, DB2, Sybase, i sl.)
  • poznavanje poslovnih procesa i njihovih međuovisnosti
  • sklonost timskom radu
  • spremnost na putovanja i rad na projektima u inozemstvu
  • sposobnost pokrivanja više uloga u projektu
  • visoka razina inicijative i samo odgovornosti
  • kooperativnost, komunikativnost, sposobnost rješavanja konfliktnih situacija
  • želja za kontinuiranom edukacijom i usavršavanjem
  • odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • vozačka dozvola B kategorije

Uvjeti koji ostvaruju prednost u dobivanju posla:

  • poznavanje neke od Business Intelligence tehnologija (SAP BusinessObjects, Cognos, QlikView, Tableau, OBI i sl.)
  • poznavanje ETL alata (SAP BusinessObjects Data Services, Oracle Data Integrator, Informatica, MS SSIS, Pentaho i sl.)

Što Vam osigurava rad u ALFATEC Group timu:

  • osobni i profesionalni razvoj
  • stimulativna primanja
  • stručno usavršavanje
  • dinamično i ugodno radno okruženje
  • rad na velikim i atraktivnim BI/DWH projektima u raznim poslovnim industrijama

Molimo cijenjene kandidate da dostave CV u EU formatu i zasebno motivacijsko pismo do 28.11.2017. putem linka za prijavu.

Prosječna plaća u kategoriji
Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.