+1
Pošalji prijatelju

Vozač na Uber platformi (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HRELEC-PROMET j.d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Obreška cesta 105, 10020 Zagreb
  • Telefon: 099 4277 444

Tvrtka Hrelec-Promet partner je Uber platforme. Imamo flotu vlastitih automobila.

Opis posla

Tražimo vozače na području Zagreba. Stalni radni odnos ili dodatna zarada? Nema problema.

Uvjeti

Pridružite se desetini naših zadovoljnih vozača. Radite kod nekog, a niste zadovoljni? Promijenite to i nazovite nas.

Sve što vam treba je volja, vozačka dozvola, minimalno jedna godina iskustva i potvrda o nekažnjavanju.

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- službeni mobitel
- auto
- edukacija novih vozača
- dinamičan i zanimljiv posao
- nudimo i smještaj za osobe iz drugih gradova

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Plaća:

Od 4500 do 7000 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.