Pošalji prijatelju

Cjevar / Izometričar (m/ž)

Njemačka, Belgija, Nizozemska

Rok prijave:

Industrius d.o.o. Bajagić osnovan je 2010. godine.
Jedna smo od vodećih tvrtki u području industrije i energetike. U sedam godina poslovanja imamo veliki broj uspješno odrađenih projekata kako u regiji tako i u svijetu. Konstantno ulažemo u rast i razvoj te smo u travnju 2017. godine otvorili proizvodnu halu u Industrijskoj zoni Podi sa CNC strojnim parkom.

Kako smo specijalizirani za montažu i instalacije u rafinerijama, energetskim, petrokemijskim i procesnim postrojenjima, opseg djelatnosti tvrtke Industrius uključuje savjetovanje, planiranje, izgradnju, izračun, dostavu i montažu, održavanje i popravke u raznim energetskim postrojenjima.

Tvrtka Industrius zapošljava oko 200 djelatnika koje čine: Diplomirani inženjeri strojarstva i industrijskog inženjerstva, EWE / IWE inženjeri, Inženjeri strojarstva, Inženjeri zaštite na radu, TIG zavarivači, Cjevari, Bravari, Izolateri i Administrativno osoblje.

Mjesto rada: Njemačka, Belgija

Opis posla:

  • Priprema i montaža cjevovoda po tehničkom nacrtu izometrije
  • Samostalno, točno izračunavanje svih segmenata po izometriji

Uvjeti:

  • Kompletno poznavanje tehničkog nacrta izometrije
  • Završeno strukovno obrazovanje (KV/VKV/SSS)
  • Radno iskustvo od minimalno 3 godine
  • Prednost je iskustvo rada u termoelektranama, rafinerijama, petrokemijama
  • EU papiri
  • Poželjno dobro znanje njemačkog jezika u govoru
  • Vozačka dozvola B kategorije (prednost)
  • Samostalnost u radu, pouzdanost

Nudimo:

  • Odlične satnice ovisno o struci i znanju
  • Ugovor na određeno s mogućnošću zaposlenja na neodređeno
  • Smještaj u blizini radnog mjesta
  • Prijevoz do gradilišta
  • Osigurana visoko kvalitetna zaštitna odjeća
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.