+1
Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • China Road and Bridge Corporation Glavna podružnica Zagreb
  • Adresa: Petrinjska 9, 10000 Zagreb
  • Osoba za kontakt: Tao Hai

Ovlašteni zastupnici Zupic & Partners

Opis posla

Tražimo 2 djelatnika (m/ž).
- prijavljivanje povrata poreza nadležnoj Poreznoj upravi na učestaloj osnovi
- vođenje knjiga, pripremanje financijskih izvještaja i izračuna plaća zaposlenika
- pripremanje internih financijskih propisa firme i računovodstvenih politika u skladu s lokalnim propisima
- udovoljavanje i surađivanje sa zaposlenicima u pogledu novih dogovora ili prilagodbi oko posla u odnosu na nove uvjete
- nadzor i vođenje tima
- poštivanje pravila i propisa firme

Mjesto rada: Zagreb.

Uvjeti

- minimalno prvostupnik ekonomije, poželjno u smjeru Računovodstvo ili Financije
- više od 3 godine radnog iskustva u financijskom računovodstvu
- izvrsno poznavanje / tečno pisanje i govor engleskog i hrvatskog jezika
- dokazano radno iskustvo u građevinskim firmama od najmanje dvije godine
- znanje hrvatskih lokalnih poreznih propisa
- znanje međunarodnih računovodstvenih standarda, posebice sastavljanje ugovora
- znanje hrvatskih računovodstvenih standard ili računovodstvenog Sistema, posebice zahtjeva povezanih sa stranim ili multinacionalnim firmama, kao i specifične lokalne zahtjeve ( npr. razlike od međunarodnih računovodstvenih standarda )
- poznavanje potrebnih financijskih softwarea
- izvrsne komunikacijske vještine (pisane i usmene)
- izražena lojalnost firmi i poslodavcu
- jaki osjećaj odgovornosti i odličan radni stav
- duh zajedništva
- puno profesionalno poznavanje engleskog jezika
- User-level kompjuterske vještine

CV-e molimo dostavite na engleskom jeziku.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (izvrsno), Hrvatski (izvrsno)

Što nudimo

- radno vrijeme od 8:00 do 16:00 sati
- na određeno, obnova ugovora na godišnjoj razini
- poslodavac snosi troškove prijevoza

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.