+1

Inženjer projektant - programer softvera ugrađenih elektroničkih sustava (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MIKROPROJEKT d.o.o. za razvoj, istraživanje, projektiranje i proizvodnju elektroničkih i računalnih sustava
  • Adresa: Slavonska avenija 50, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.mikroprojekt.hr

Bavimo se razvojem i projektiranjem sustava na čipu (System-on-Chip), razvojem hardversko-softverskih rješenja za grafiku i video u ugrađenim sustavima te projektiranjem interaktivnih vizualnih korisničkih sučelja za ugrađene sustave.

U našem poslu primjenjujemo najnovije tehnologije iz svijeta programabilne logike (FPGA) i ugrađenih računala te koristimo flat panel display i touch screen tehnologije. Surađujemo sa vodećim svjetskim proizvođačima elektroničkih uređaja te se naša rješenja koriste u širokim paletama proizvoda za industrijsku automatizaciju, mobilnim uređajima, gaming, automotive, video i telekomunikacijskim sustavima.

Opis posla

- razvoj Windows/Linux softvera
- razvoj aplikacija, firmware-a i kernel driver-a
- razvoj softvera (real-time) embedded sustava
- razvoj algoritama za obradu slike i prepoznavanje uzoraka

Uvjeti

- iskustvo u radu s C/C++ programskim jezicima

Potrebne kvalifikacije i opis poslova za navedeno radno mjesto:
- završen diplomski sveučilišni studij /integrirani preddiplomski diplomski sveučilišni studij /specijalistički diplomski stručni studij / stručni studij iz područja tehničkih znanosti (elektrotehnika, elektronika, računarstvo) sa naglaskom na razvoj softvera

Prednost:
- iskustvo razvoja softvera na Windows i Linux platformama
- iskustvo dizajna, razvoja i testiranja aplikacija, firmware-a i kernel driver-a
- iskustvo razvoja softvera za embedded sustave
- poznavanje relacijskih baza podataka i SQL jezika
- poznavanje algoritama za obradu slike i prepoznavanje uzoraka
- motiviranost za istraživanje i napredovanje

Prijava treba sadržavati životopis u Europass formi.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke, Doktorat

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- radno mjesto u mladom, dinamičnom timu profesionalaca
- suradnju sa internacionalnim timovima stručnjaka
- motivirajuća primanja
- najnoviju tehnologiju i alate iz polja ugrađenih sustava i programabilne logike
- usavršavanje u struci
- prilagodljivo radno vrijeme
- mogućnost (no ne i obaveza) terenskog rada i službenih putovanja u inozemstvo
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Praksa, Honorarno, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Studentski ugovor

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.