+1
Pošalji prijatelju

Suradnik za uredske i administrativne poslove (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Sysbee is a group of system engineers and infrastructure architects dedicated to bringing DevOps culture to small and medium-sized enterprises, with over 15 years of experience in the field of cloud and web services hosting.

Sysbee is company who appreciate talent, ideas, passion and commitment. We are very proud of our products and services and very determined to keep our promise to deliver great service and great customer satisfaction. Join our team, we are always looking for talented people looking for career in devops company like ours.

Opis posla

U ulozi administrativnog radnika u Sysbee-u, od vas će se očekivati rad s podacima, računima, pisanje dopisa, rad na ostalim uredskim poslovima i svi ostali administrativni poslovi koji su vam već dobro poznati.

Pridružite se Sysbee timu, i postanite dio naše IT obitelji!

Neke od odgovornosti naših administrativnih radnika:
- komunikacija sa domaćim i stranim korisnicima
- praćenje i bilježenje ulaznih računa i izdavanje računa korisnicima
- praćenje i bilježenje ugovora s korisnicima i poslovnim partnerima
- naplata putnih naloga za službena putovanja za sve zaposlenike i provedba obračuna putnih naloga
- priprema narudžbenica za narudžbu administrativnog materijala
- knjiženje ulaznih računa
- praćenje te izdavanje relevantnih obavijesti zaposlenicima vezanih za radni odnos, pravilnike ili zakone o radu
- briga, vođenje i nadzor arhive u skladu sa zakonom
- organizacija ureda
- koordinacija sa vanjskim knjigovodstvom

Uvjeti

- vrlo ste pedantna i marljiva osoba, ne gubite papire i znate u bilo kojem trenu gdje se koji dokument nalazi
- imate dobre organizacijske vještine
- brzo učite i lako savladavate nove zadatke
- dobro ste upoznati s MS Office alatima
- kad vam netko da zadatak, potrudite se riješiti ga do kraja i na vrijeme
- poštivanje rokova je nešto što smatrate obaveznim u svom (i tuđem) radu
- imate iskustva u radu na administrativnim pozicijama i već ste se susretali s knjigovodstvenim poslovima
- timski ste igrač i rad s drugim ljudima u dinamičnom i promjenjivom okruženju vam zvuči super
- pojmovi poput web i cloud vam nisu strani niti zastrašujući

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- profesionalno usavršavanje - interni treninzi, vanjske certifikacije i konstantno učenje uz rad su dio svakodnevice za naše agente. Osim toga, svaki novi agent prolazi kroz naš interni program edukacije koji se sastoji od 2 tjedna predavanja i rada uz starosjedioce
- ugodna radna atmosfera - svakodnevni izazovi, pristup novim tehnologijama, i stručan tim kolega učinit će svaki vaš radni dan zanimljivim
- stimulativna primanja i bonusi - mi nagrađujemo trud naših radnika ali i ideje za nova rješenja ili poboljšanja. Osim toga, tu su i plaćena putovanja, team buildings, uredska druženja, besplatna kava (svaki dan!) i još mnogo toga

Također postoji i mogućnost zapošljavanja na neodređeno.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.