+1
Pošalji prijatelju

Business Data Analyst Trainee (m/ž)

Koprivnica

Rok prijave:

Carlsberg Croatia, kao dio danske grupacije Carlsberg, najmodernija je pivovara u Hrvatskoj, koja objedinjuje snažno poslovanje s aktivnim društveno odgovornim poslovanjem. Uživamo pogodnosti manje kompanije, ali istovremeno smo dio jedne od najvećih svjetskih pivarskih kompanija koja broji više od 42 000 zaposlenika te posluje na više od 150 tržišta svijeta.

Za naš odjel prodaje tražimo pripravnika za poziciju:

Business Data Analyst (m/ž)
- mjesto rada Koprivnica -

koji će aktivno sudjelovati u održavanju i upravljanju sustava te pripremi i analizi podataka u svrhu donošenja poslovnih odluka. Ova osoba ima odgovornost pružanja podrške u dizajnu, razvoju, implementaciji i održavanju novih izvještajnih funkcionalnosti.

Opis posla:

  • Održavanje i uređivanje podataka u sustavima
  • Priprema i analiza poslovnih podataka
  • Interpretacija i prezentacija rezultata kroz izvještaje i vizualizacije
  • Razvoj izvještajnih funkcionalnosti
  • Rad u projektnim timovima
  • Pružanje podrške krajnjim korisnicima

Od Vas očekujemo:

  • VSS – informatički, matematički, elektrotehnički ili ekonomski smjer
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Visoka razina poznavanja rada u Microsoft Office aplikacijama (naglasak na MS Excel i Access)
  • Analitičnost i orijentiranost prema rezultatima pri rješavanju problema

Prednost pri prijavi:

  • Iskustvo u radu i analizi većih setova podataka korištenjem alata kao što su PowerBI, Tableau, SQL, Excel i drugi
  • Sposobnost/iskustvo u rješavanju tehničkih problema
  • Poznavanje osnova relacijskih baza podataka i modela analize podataka

Ukoliko ste sistematična osoba, zainteresirana za rad i upravljanje velikim setovima podataka te imate dobre organizacijske i analitičke vještine, na pravom ste putu da budete dio Carlsberg tima. Tražimo proaktivnu osobu spremnu za razvoj i usavršavanje.

Ako ste se prepoznali u ovome opisu i uvjetima natječaja, pozivamo Vas da svoju ponudu sa životopisom pošaljete najkasnije do 20.08.2018. putem linka za prijavu.

NAPOMENA: Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.